(050) 073-9254

(098) 256-6366

infoit@outrozu@mnyiinukr.com

Блог

Кожний ранок починається з того, що я вмикаю радіоприймач і слухаю національні новини та аналітику. Цікаво почути, чим живе Україна, які перспективи її подальшого економічного розвитку. Наприклад, ви знали, що в травні 2017-го за даними Держстатистики 1,3% від усього населення зареєструвалися як безробітні? Це 353 тис. українців на 0,1% менше, ніж у квітні. На основі цього Державна служба зайнятості робить висновок, що рівень безробіття поступово зменшується. Проте, скільки українців працюють неофіційно або виїжджають на заробітки до інших країн на це питання Держстатистика відповісти не може.  

А що з цього приводу сказав би Роберт Кійосакі?

 

16.08.2017 11:51, Болотна Юлія

Фото з сайту: gordonua.com

Любомир Гузар — особистість, яка постала з просвічених кіл Західної України, в осередках інтелігенції, і «вийшла» на київський Майдан, вивела церкву на схил Дніпра та повела далі на Схід. Ніхто не може пізнати його сповна, але намагатися заглибитися у його життя, торкнутися до коріння історії родини має кожен свідомий українець. Адже заглибившись у «світ» Гузара, він збагатиться скарбами філософії, педагогіки, історії, теології, психології, порине у світ небаченого людинознавства.

15.08.2017 13:13, Біла Андріана

Усі знають про історії успіху, та мало хто в Україні чув про зустрічі, де бізнесмени розповідають про найбільші поразки у кар'єрі. Де це проходить та що дає слухачам у статті.

10.08.2017 15:39, Романова Эллина

Децентрализация идёт уже три года, а жители многих регионов до сих пор не имеют понятия, что такое громада и зачем она нужна. Какие преимущества и сложности в объединении громад читайте в этой статье.

10.08.2017 15:12, Романова Эллина

Фото з сайту: blogspot.com

Доводиться чути, в Україні немає якісних мультфільмів. Проте це не так! Прогресивна молодь доводить протилежне і вже створює проекти, які виграють гранти. Отож, чекайте перед екранами на нове і вартісне, а головне — українське.

06.08.2017 10:43, Біла Андріана

Що вигідніше: прибрати вдома самому чи викликати прибиральницю?

Рішення залежить від багатьох обставин. Чи подобається вам прибирати? Що ви будете робити, доки прибиральниця працюватиме? Яка у вас найближча фінансова ціль? Та чи потрібне вам прибирання?

Фото: igordobrianskyi.blogspot.com

05.08.2017 17:45, Болотна Юлія

Мені було 17 років і я захотіла самостійності. Тому вирішила якомога швидше почати себе забезпечувати.

Я звичайна дівчина з небагатої харківської сім'ї. Батькам було неважко мене утримувати, проте я хотіла зняти з них цей тягар як мінімум для того, щоб самостійно оплачувати своє хобі заняття з латиноамериканських танців. Ось що в мене вийшло.

Фото: pixy.ru

05.08.2017 17:36, Болотна Юлія

Соціальна відповідальність інструмент компанії для підвищення власного іміджу та посилення лояльності співробітників та клієнтів. У статті представлені деяки механізми та вдалі кейси застосування КСВ.

04.08.2017 12:17, Романова Эллина

Чи здатен український мультик про Мавку стати поряд із розкрученими діснеївськими? Проект анімаційного фільму "Мавка. Лісова пісня" доводить, що може, адже став переможцем конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно. та успішно презентований на анімаційному форумі Європи Cartoon Movie. 

А все чому? Бо українське, бо за сюжетом неперевершеної геніальної Лесі Українки, її заворожуючої драми-феєрії «Лісова пісня». Вперше метою для продюсерів став не лише піар, збагачення, але й відродження української національної культури, «виведення» традицій, ритуалів, народної музики у маси, в широкий світ через призму модерну. Фото з сайту: mig.com.ua

04.08.2017 12:14, Біла Андріана

Приветствую!

Зовут меня Макаренко Сергей. К музыке меня тянуло с самого детства, так что неудивительно, что я посвятил этому делу значительную часть жизни. Хотя путь к ней был долгим и тернистым.

03.08.2017 13:16, Макаренко Сергій Миколайович

Так ведеться ще з тих часів, коли сонце було Богом, що початком дітей, проблем, ідей, була жінка. І саме їй вдавалось колисати Бога на руках, тримати сонце у долонях.

Задуми людські – вони теж, як діти! Зростити їх, плекати та вивести межи люди, щоб вони не просто існували, а дали поштовх іншим до пошуку чогось нового, а інколи, здавалося б, і нереального – це і є жіноча турбота. Можливо, саме тому і виникла ГО «Культурний ді@лог» у м.Кременчук, яку очолює Ірина Каць. Головним завданням цієї організації є розвиток громади через соціальні перетворення та міжкультурне спілкування. Адже це так по-жіночому – дбати про щось мале, для того, щоб змінити щось масштабне.

 

 

25.07.2017 19:56, Ольга Дяченко

Коротко про цей Випуск:

- сайт змінив дизайн;

- нова опція: SMS-інформування про отримання нової заявки. Для тесту, кожному Виконавцю подаровано 5 sms;

- тепер є можливість прийняти чи відхилити заявку у своєму профілі Виконавця.

19.06.2017 18:13, Свердло Тамара

Ще у 2012 р. американські дослідження показали, що кількість людей у світі, що користуються смартфонами перевищує число тих, хто користується особистою зубною щіткою.

В Україні на сьогодні такі показники зросли на 150% , починаючи з 2013-го року, за даними компанії TNS Infratest, що замовила фірма Google.

 

03.06.2017 22:58, Гончар Вікторія Миколаївна

Задуха в офісі! Нудний сусід пролив каву на твій стіл! А знервований керівних зірвав знову злість саме на тобі! І здається, що стіни кабінету звузилися, а стеля щосили душить тебе! От якби бути зараз десь на теплому березі моря і робити селфі з верблюдами, або писати звіт під пальмою потягуючи кокосовий сік зі щойно зірваного горіха.
Гадаєте, що це все фантастика?! Та ні ж бо – це реальність! Марта Троцюк та Орест Зуб українські піонери «офісу на колесах» і вони охоче діляться власним досвідом з усіма, хто бажає змін.

 

21.04.2017 19:16, Ольга Дяченко

Коли заходить мова про архітектуру, то кожен уявляє своє. Для когось це історія міста, а для когось проблема малих архітектурних форм, ще хтось вбачає в цьому лише важкі стіни багатоповерхівок, але є люди для яких - це ціла філософія життя, музика, що застигла у формі.

Сьогоденне українське містобудування, нажаль, більше нагадує явну демонстрацію платоспроможності замовника та рівень його амбіцій, а не філософські роздуми архітектора. Проте, головне для сучасного зодчого - це змогти вистояти і діяти на благо позитивних змін міста, країни і суспільства загалом. 

12.04.2017 23:55, Ольга Дяченко

Якщо в західному регіоні України приватні сироварні не є новинкою, то в Центрі та на Сході, донедавна, справжні гурмани були обділені таким щастям, як можливість дегустувати та споживати натуральні сири ручної роботи без жодної додаткової обробки. Проте часи змінюються і з’являється все більше любителів, захоплення яких переростають у справжнє виробництво.

18.03.2017 17:48, Гончар Вікторія Миколаївна

Профессия «организатор праздников» носит разные названия. Люди старшего поколения еще помнят, кто такой «культорганизатор» и «массовик-затейник». Сегодня, просматривая объявления о найме на работу, нередко можно встретить вакансию «аниматор», или рекламу услуг «ведущий праздничных торжеств», «тамада». В последнее время для столь оригинального рода деятельности, не указанного ни в одном справочнике профессий, нашлось совершенно новое, модное наименование - event-менеджер.

18.03.2017 16:57, Шевчук Татьяна

Кожен користувач Розумного.укра може зробити свій внесок у розвиток сайту.

Хтось залишить заявку і знайде виконавця, розповість друзям.

Хтось заплатить за контакти замовника, виконає заявку і отримає, можливо, постійного клієнта, а Розумному надасть можливість заплатити, наприклад, за телефон чи хостинг.

А є речі за які Розумний роздає бонуси і також отримує вигоду, а ваші гроші лишаються на вашій картці.

Цікаво як? Читайте всередині ;)

14.12.2016 05:08, Свердло Тамара

Кількість народних умільців, рукодільниць та любителів мистецтва в усі часи залишається незмінно високою. Майстри пристосовують свої захоплення і хобі під сьогоденні вимоги, намагаються йти в ногу з часом, а інколи, навіть, перетворюють свої вподобання в зручний спосіб заробітку.

04.12.2016 19:58, Гончар Вікторія Миколаївна

І у мене для Вас є дещо нове і цікаве.

Тепер Вам не потрібно танцювати з бубном у спробах знайти кнопку авторизації або інші корисні розділи: ми направляємо корабель «Розумного» у напрямі бухти мінімалізму!

для нас «Розумний.укр» – трохи більше, ніж просто якісний сервіс пошуку клієнтів і виконавців. Це історія про те, як одна ідея надихнула і створила команду однодумців. Тому ми раді представити приголомшливий розділ «Блоги».

Ми віримо, що можемо зробити нашу країну кращою. А Ви допомагаєте нам у цьому, надсилаючи такі історії.

Розкажіть нам про те, яке це – бути успішним підприємцем. Розкажіть про те, як бути самим собою.

І хто знає, можливо саме Ваша історія надихне когось створити власну справу?

28.11.2016 19:54, Свердло Тамара