(050) 073-9254

(098) 256-6366

infoit@outrozu@mnyiinukr.com

Блог

Коли бізнес-сезон у розпалі, саме час подумати про зміну обстановки. Пам'ятайте просту істину: відпочивати потрібно до того, як втомився. Тоді продуктивність буде вищою, енергії й рішучості для важливих справ буде більше.

Підприємець повинен відпочивати із розумом. Навряд чи пролежати на дивані всі вихідні — це ваш варіант (хіба що разочок).

Один із продуктивних і корисних варіантів відпочинку — бізнес-тур.

Фото з сайту startupukraine.com

14.12.2017 22:32, Болотна Юлія

У підприємця робочий день не закінчується: коли розвиваєш свій бізнес, ти на зв'язку 24/7. У такому ритмі оптимізувати графік і зробити робочий процес максимально комфортним — must do. Але ми живемо в ХХІ столітті (ура!) і для таких суперзайнятих людей як підприємці постійно з'являються інструменти для планування, контролю завдань команди, сортування e-mail. Додатки можна знайти на будь-який смак.

Фото з сайту startupukraine.com

12.12.2017 16:51, Болотна Юлія

Як залучити інвестиції й закрити угоду на $5,3 млн? Відповідь знає Євген Виборов, співзасновник каліфорнійської компанії YayPay.

Фото з сайту startupukraine.com

07.12.2017 22:40, Болотна Юлія

Підприємці — це люди, які кинули роботу з 9 до 18, щоб працювати цілодобово. Знайомо? Постійна гонитва за цілями, відкриття нових можливостей і розширення горизонтів, здається, не припиняється ніколи. Але, як стверджують досвідчені підприємці, працювати 24 години на добу зовсім не продуктивно, а навіть і навпаки — загрожує недосипанням, дратівливістю й неуважністю. І тут виникає питання: у чому сила? Сила в ранніх підйомах. Ранкові години, присвячені собі й новим ідеям, сприяють ефективній роботі й новим досягненням. То що ж повинен встигнути зробити підприємець до 7-ї ранку?

Фото з сайту startupukraine.com

03.12.2017 18:57, Болотна Юлія

Команда Move on Miles про те, чого не вистачає вітчизняним айтішникам.

Раніше зі своїм HR-Tech стартапом Hirehunt команда пройшла акселерацію в Словенії та Кремнієвій Долині. Півроку тому хлопці переїхали до Києва, і зараз в якості резидентів TCDC працюють над новим проектом Move on Miles. Його головна мета  допомога українцям відкривати свої IT-компанії в нашій країні.

Засновники Андрій Бондаренко (CEO), Микита Горський (CFO) і Костянтин Турчак (CMO) розповіли, чому IT-аутсорс це не тільки експорт мізків і приплив валюти в Україну, а також дали поради щодо побудови здорової IT-екосистеми.

Фото з сайту hubs.ua

28.11.2017 22:58, Болотна Юлія

Засновниця програми про те, чому в бізнесі важливо вирішувати проблему, за яку люди готові платити.

Додаток «Ліки Контроль» націлений допомогти покупцеві уникнути придбання медикаментів, які не зареєстровані або заборонені Міністерством охорони здоров'я, та знайти дешевший аналог препарату. Ми розпитали засновницю програми Наталю Гуран про її досвід роботи над додатком.

Фото з сайту hubs.ua

24.11.2017 23:25, Болотна Юлія

Добігає кінця жовтень, осінь наступає на вулиці і термометри, наш конкурс закінчено і ми підвели підсумки. Нагадаємо: з 14 вересня по 14 жовтня проходив конкурс, за підсумками якого розігрувалися 6 сертифікатів від інтернет-магазину Rozetka.ua: три на 200, два на 500 і один на 1 000 гривень.

Болотна Юлія, щаслива переможниця конкурсу

21.11.2017 16:29, Vitalii Tron

Малий та середній бізнес мають безліч напрямків, серед розмаїття яких легко загубитися. Тому краще обирати ту нішу, у якій ви добре розбираєтеся або всерйоз збираєтеся її освоювати. І, звичайно ж, обов'язково аналізуйте актуальність ідеї для вашого регіону та цільової аудиторії.

Фото з сайту www.prensalibre.com

21.11.2017 14:43, Болотна Юлія

Регулярно фахівці складають списки популярних і прибуткових напрямків бізнесу, які можуть стати в нагоді під час вибору ідей для бізнесу. Оскільки нас цікавить мале підприємництво, ми не будемо розглядати ідеї для реалізації яких потрібно бути власником олігархічного капіталу. Натомість проаналізуємо ті тематики, у яких можна почати роботу за наявності порівняно невеликого капіталу. Отже, який бізнес в Україні в цьому році є найкращим для початківців?

Фото з сайту lemarbet.com

17.11.2017 23:01, Болотна Юлія

Українці стали частіше ремонтувати взуття. У всякому разі, так кажуть учасники ринку. Правда це чи ні, але, у будь-якому випадку, спеціалісти з ремонту взуття навряд чи залишаться без хліба: завжди знайдуться бажаючі полагодити підбори, поміняти блискавку або бігунок на чоботях...

Із якими труднощами найчастіше стикаються підприємці, які запустили подібний сервіс? Що потрібно врахувати, аби побудувати успішний бізнес із ремонту взуття? Та й взагалі, чи можна в наш час на цьому заробити? Ці та інші питання ми задали учасникам ринку. Пропонуємо узагальнений матеріал на дану тему.

Фото з сайту www.elpajuelo.com

12.11.2017 18:45, Болотна Юлія

Співзасновник Sensorama Lab про фінансову складову роботи над проектами VR і відео 360°

Кирило Покутний і Сергій Терещенко засновники Sensorama Lab, лабораторії віртуальної та доповненої реальності. Найвідоміший проект команди документальний фільм Chornobyl360, створений із використанням дронів, обладнання для відео- й аудіозапису 360°, а також інших технологій віртуальної реальності (VR). Робота над проектом триває.

Ми поцікавилися в Кирила, як розвивається робота над фільмом, чи можуть технології віртуальної реальності приносити не тільки веселощі, а й гроші, і яку бізнес-модель краще використовувати для «монетизації» віртуальності.

Фото з сайту hubs.ua

09.11.2017 20:05, Болотна Юлія

Історія проекту BoardGameTopia про те, як допомагати людям розкривати їхній творчий потенціал та заробляти самим.

Фото з сайту hubs.ua

07.11.2017 12:49, Болотна Юлія

Ідеї ​​для стартапів підкидає саме життя. Але ловлять їх тільки спостережливі підприємці.

Засновники компанії Touchnote (Великобританія) звернули увагу на те, що люди, незважаючи на можливості, надані епохою діджитал, раді побачити в поштовій скриньці паперові листи від друзів. Їм лишалося тільки знайти спосіб зробити можливою таку доставку на будь-який континент і в найкоротші терміни.

Як двом друзям вдалося запустити бізнес по розсилці поштових і вітальних листівок по всьому світові, розказано в підготовленій Кіті Ден статті для The Guardian.

Фото з сайту www.theguardian.com

31.10.2017 17:34, Болотна Юлія

Ми продовжуємо знайомити вас з форматом бізнес-гри. У новому матеріалі хочемо більше розповісти про команду ігротехніков та про те, якими мають бути перші кроки підприємця, щоб бізнес-гра пройшла не дарма.

Фото з сайту startupukraine.com

29.10.2017 18:41, Болотна Юлія

Головне все робити з душею — впевнена Таня. Саме на цій простій філософії молода, але вже досить успішна підприємиця побудувала власний бізнес — бренд жіночого одягу LABOULE. Разом із ним вона пройшла крізь вогонь, воду й долар по 40. Про свій професійний шлях вона розповіла в інтерв'ю.

Фото з сайту startupukraine.com

27.10.2017 12:01, Болотна Юлія

Бізнес-гра з кожним роком привертає увагу все більшої кількості підприємців. Ми поговорили з командою ігротехніків про те, чому цей метод найефективніше допомагає сучасному підприємцю розібратися в бізнесі та які виклики допомагає йому подолати.

Фото з сайту startupukraine.com

25.10.2017 16:23, Болотна Юлія

Вікіпедія визначає креативність як здатність створювати принципово нові ідеї, шукати нестандартні рішення й відхилятися від звичних схем мислення. Чому одні люди можуть за 2 хвилини видати десять рішень для використання білого аркушу паперу, а інші цілодобово розробляють стратегії, не маючи в результаті жодної свіжої ідеї? Чому натхнення й креативність не залежать від весни (адже багато хто «оживає» із потеплінням) і як виробити креативне мислення швидко, безкоштовно, без реєстрації та смс?

Фото з сайту startupukraine.com

23.10.2017 00:15, Болотна Юлія

Одні працюють, не покладаючи рук, та скаржаться на те, як мало годин у добі. Інші не знають, чим себе зайняти, пересилаючи друзям і знайомим смішні цитати в месенджерах. Трудоголіки не завжди ефективні, а прокрастинатори не завжди ледарі. Усе це лише симптоми, а щоб знайти причини, необхідно копнути глибше. Давайте розбиратися.

Фото з сайту startupukraine.com

21.10.2017 12:52, Болотна Юлія

Як із handmade-хобі побудувати бізнес

Мабуть, у кожного є знайомі, які розбираються в техніці декупаж, знаються на тканинах, вміють створити креативний простір. Однак побудувати на цьому бізнес вдається не багатьом. Для більшості таке заняття — лише хобі, на яке ледь вдається знаходити вільний час.

Надихаюча історія рукодільниці з Британії Джейн Чайлд, записана Елісон Коулман для The Guardian, доводить: для того, хто має сильне бажання займатися рукоділлям, немає перешкод. А ми пропонуємо вам ознайомитися з методами просування виробів handmade. 


Фото з сайту hubs.ua

 

19.10.2017 11:01, Болотна Юлія

Поради підприємцю від практиків

Приготування кави високомаржинальний бізнес, який цікавить багатьох молодих підприємців. Однак у ньому, як і в будь-яких інших сферах діяльності, є нюанси. Наприклад, не вгадати з місцем дислокації для точки продажу кави значить свідомо підписати їй смертний вирок. Також цей бізнес має потенціал для подальшого розвитку точку продажу кави можна «виростити» до атмосферного кафе або брендової мережі закладів.

Підприємцям-початківцям непогано б почати зі створення однієї точки такого собі міні-бару з продажу кави з розміщенням в торговому або бізнес-центрі, супермаркеті, банку й т.п..

Фото з сайту coffee-klatsch.ru

17.10.2017 22:02, Болотна Юлія