(050) 073-9254

(098) 256-6366

infoit@outrozu@mnyiinukr.com

Блог

Влад Малащенко — молодий підприємець, який відкрив пекарню Good Bread from Good People, де працюють люди з ментальною інвалідністю. Вони печуть кекси та мафіни. Поруч знаходиться супроводжуючий педагог, який підтримує, спрямовує й допомагає. Потім продукція завдяки кур'єру відправляється на полиці кав'ярень або відразу додому до покупця.

Особливість Good Bread from Good People в тому, що це не реабілітаційний центр, а повноцінний соціальний бізнес. Люди з порушеннями в розвитку виконують роботу, заробляють гроші, при цьому соціалізуються й отримують задоволення від процесу.

Ми поспілкувалися з Владом, щоб дізнатися, звідки прийшла ідея, як він знайшов інвестиції на непростий проект і які має плани по розвитку бізнесу.

Фото з сайту startupukraine.com

13.07.2018 16:58, Болотна Юлія

Директор із розвитку Максим Севостьянов про специфіку роботи ІТ-компанії в сегменті b2b.

Фото з сайту hubs.ua

12.07.2018 23:37, Болотна Юлія

Власники рестобару «Гніздо», чоловік Анатолій Борисенко та дружина Марія Наумова, вважають свій бізнес успішним. У приміщення, яке знаходиться на Андріївському узвозі, вони вклали $ 40 000, повернули інвестиції за півтора року, після чого відкрили новий заклад, і знову на Подолі.

Фото з сайту hubs.ua

11.07.2018 13:07, Болотна Юлія


Фото: Shutterstock.

Не кожен, хто пропонує роботу, бажає вам добра. У цій статті ми розповімо про те, як розпізнати шахраїв і не залишитися без грошей.

Сьогодні всі злодійські схеми на ринку праці зводяться до таких: змусити вас заплатити, не даючи нічого взамін, або змусити вас працювати безкоштовно.

 

10.07.2018 15:59, Болотна Юлія

Мене лякає старість, але не сама по собі, а через бідність.

Нечасто можна побачити українських пенсіонерів у торгівельних центрах,  ресторанах, кіноеатрах чи аеропортах. Складається враження, начебто люди похилого віку не розважаються. У нашій країні, де розмір середньої пенсії — 1828 грн., старість не звикли бачити в достатку. Тому я не вірю в пенсії.

Для себе прогнозую, що піду на пенсію десь через 25-30 років. Державні виплати для пенсіонерів змушують замислитися: чи вистачить коштів, щоб у похилому віці дозволяти собі купувати все необхідне, подорожувати, ходити до ресторанів.

Фото: www.mymalta.ru

09.07.2018 17:50, Болотна Юлія

До чого потрібно бути готовим на презентації стартапу — досвід спілкування з інвесторами від практика.

Фото з сайту hubs.ua

07.07.2018 20:57, Болотна Юлія

Oh My Look! — один із найяскравіших прикладів українських бізнесу, побудованого за моделлю sharing economy. Коли Валерія Бородіна тільки запускала сервіс оренди суконь, клієнти не розуміли, як можна брати одяг напрокат. Зараз Oh My Look! працює в Києві, Харкові, Одесі, Москві, Мінську, у планах — відкриття у Відні та Братиславі. Валерія Бородіна, засновниця Oh My Look!, розповідає, як їй вдалося масштабувати бізнес, із якими складнощами довелося зіткнутися і запуск яких нових проектів очікується найближчим часом.

Фото з сайту retailers.ua

 

06.07.2018 17:25, Болотна Юлія

Гарна локація — секрет успішного бізнесу в девелопменті. Арт-завод «Платформа» — виключення з цього правила. Це приклад того, як старі промислові будівлі можуть отримати друге життя й стати успішним бізнесом.

Фото з сайту artzavodplatforma.com

05.07.2018 16:15, Болотна Юлія

«Агромат» — найбільший імпортер кераміки в країні й спеціалізований рітейлер. Річний оборот компанії перевищує 2 млрд грн, вона працює більш ніж з 500-ма дилерами по всій країні й керує 16-ма магазинами. Нещодавно «Агромат» провів ребрендинг і оновив фірмовий стиль.

Фото з сайту retailers.ua

 

04.07.2018 00:06, Болотна Юлія

Ігоря Баленка можна назвати родоначальником українського рітейлу. Він першим у Києві почав розвивати мережу супермаркетів. Та бути першим не означає бути лідером. В останні роки підприємець так захопився реструктуризацією боргів, що здав ринкові позиції. Як він збирається відвойовувати ринок?

Фото з сайту trademaster.ua

02.07.2018 22:00, Болотна Юлія

Рітейл побутової техніки та електроніки — один із найбільш конкурентних ринків в Україні. Традиційним роздрібним мережам доводиться конкурувати не тільки між собою, а і з великими та дрібними інтернет-магазинами. В інтерв'ю генеральний директор Comfy Ігор Хижняк розповів, що:

- у першому півріччі обсяг ринку побутової техніки та електроніки в Україні зріс на 27%, але показники Comfy виросли ще більше...

Фото з сайту retailers.ua

01.07.2018 21:44, Болотна Юлія

Тетяна Лідерман, співзасновниця брендів Incomer і MiracleMe, побудувала в Чигирині фабрику з виробництва взуття. На максимальній потужності виробництво може випускати 40 000 пар на місяць.

Фото з сайту retailers.ua

01.07.2018 00:00, Болотна Юлія

Анатолій Чабан — засновник і власник торгово-розважального центру Gagarin Plaza, бізнес-готелю Gagarin, мережі фітнес-клубів «Вища Ліга», банкетного будинку «Ренесанс», пляжу-ресторану «Рів'єра», мережі дитячих парків «Дитяча планета». Загальна кількість його співробітників — більш 2500. У своїй колонці він розповідає, що якщо в бізнесі не буде системності, він завжди буде залежати тільки від особистості топ-менеджера, а складність і перепони для бізнесу існують лише в голові його засновника.

Фото з сайту retailers.ua

28.06.2018 13:47, Болотна Юлія

Миколі Гончарову набридло продавати мізки програмістів, тому він відмовився від розвитку IТ-аутсорсингової компанії Miritec і створив новий продукт — iPromo. Це сервіс з автоматизації інтернет-маркетингу, який допомагає розвивати малий та середній бізнес в усьому світі.

Фото з сайту retailers.ua

26.06.2018 16:22, Болотна Юлія

Кажуть, не варто слухати поради тих людей, які живуть не так, як мрієте ви. Письменник та бізнесмен Майкл Роуч і його настанови — це саме те, чим повинен керуватися кожен підприємець, незалежно від роду діяльності.


Фото з сайту startupukraine.com

18.06.2018 22:21, Болотна Юлія

У 2008-му році Інна Бачуріна з чоловіком Андрієм Пилипенком відкрили в Чернігові острівець із продажу сувенірів площею всього 6 кв.м. Відтоді пройшло 9 років, та їхня компанія увійшла в ТОП-10 онлайн-гравців у сегменті Fashion з орієнтовною виручкою понад $ 1,5 млн.

Фото з сайту retailers.ua

11.06.2018 20:11, Болотна Юлія

Рано чи пізно в житті кожного підприємця гостро постає питання про бізнес-етикет. Як правильно вести переговори, як одягатися на бізнес-зустрічі, як конкурувати красиво цьому вчать на тренінгах, але найчастіше подібні правила приходять із досвідом.

Своїм досвідом поділилася засновниця шоурума «М'якоть» Ніка Хтоцька, яка вважає, що про бізнес-етикет повинен знати кожен підприємець, від початківця до супер досвідченого.


Фото з сайту startupukraine.com

30.05.2018 12:51, Болотна Юлія

Перш, ніж почати бізнес, пов'язаний з очищенням організму детокс-соками, Роман Ященко пробував себе в 20 різних бізнесах, як в Україні, так і за кордоном. Він з власного досвіду знає, як впроваджувати нові формати на ринок, працювати з лідерами думок і постійно експериментувати. Про це він розповів у своєму інтерв'ю.


Фото з сайту startupukraine.com

25.05.2018 11:53, Болотна Юлія

Якось вона захотіла зробити всіх жінок трішки щасливішими й подарувати їм, здавалося б, нереальне зручні й красиві туфлі на підборах MY25. Із самого дитинства Катя виношувала ідею, а потім виросла і втілила її в життя. Як у неї вийшло реалізувати свою мрію? Саме про це ми поговорили в інтерв'ю із засновницею бренду MY25 Катериною Лисенко.

Фото з сайту startupukraine.com

15.05.2018 18:01, Болотна Юлія

Експерт Олександр Кджерульф із досвіду в роботі таких компаній, як Microsoft, LEGO, Hilton, IKEA, Shell, розповів, чому такий підхід більше не релевантний, і навів для прикладу кейси, які це підтверджують.

Фото з сайту retailers.ua

08.05.2018 16:18, Болотна Юлія