(050) 073-9254

(098) 256-6366

infoit@outrozu@mnyiinukr.com

Блог

Сімейний бізнес: як повернути інвестиції у новий ресторан за півтора року

11.07.2018 13:07

Власники рестобару «Гніздо», подружжя Анатолій Борисенко та Марія Наумова, вважають свій бізнес успішним. У приміщення, яке знаходиться на Андріївському узвозі, вони вклали $ 40 000, повернули інвестиції за півтора року, після чого відкрили новий заклад. І знову на Подолі.

Фото з сайту hubs.ua

Подружжя Анатолій та Марія, співвласники київського рестобару «Гніздо», довгий час працювали в банківському секторі у сфері корпоративного кредитування. Паралельно з роботою Анатолій цікавився електронною музикою, Марія кулінарією. Тому одним із перших спільних проектів стали звані вечори: закриті заходи, присвячені кухні тієї чи іншої країни. Під час складання списків гостей (від 15 до 35 людей) враховувалися їхні інтереси та можливості для налагодження зв'язків: маркетологи, мандрівники, письменники, журналісти, банківські співробітники.

Навесні 2014 року пара дізналася, що їхній знайомий відкрив невеликий бар на літній період. Зацікавившись можливістю об'єднати управлінський досвід зі своїми захопленнями кулінарією й музикою, молоді люди запропонували викупити у власника право оренди, щоб перевести проект на постійну основу.

«Ми самі робили ремонт, планували кухню, лагодили дах, встановлювали вікна, утеплювали приміщення, підбирали оптимальну аудіосистему — багато доводилося вивчати з нуля». розповідають співвласники.

1 серпня 2014 року на Андріївському узвозі відкрився рестобар «Гніздо» на 70 посадочних місць.

 

Команда

Протягом першого місяця самостійної роботи довелося повністю поміняти команду. Як кажуть власники, це відповідає тому, що вони прочитали в багатьох книгах по ресторанному бізнесу: «Команда змінюється не пізніше, ніж через три місяці. Якщо мова йде не про великий стандартизований мережевий заклад, у якому співробітники безликі відповідно до норм і правил, то так відбувається практично завжди».

Не всі співробітники, які лишилися від попереднього власника бару, прийняли правила, введені новими керівниками з ними довелося попрощатися.

За два роки роботи штат потроху збільшувався. За словами засновників, кадрові зміни виявилися цілком органічними. Так, один із колишніх співробітників відкрив свою справу, інші просто змінили сферу діяльності або перейшли в штат нового закладу River Port. На даний момент штат ресторану «Гніздо» налічує більше 10 людей. Залучити їх вдалося за допомогою соціальних мереж, частково за рекомендацією.

 

Інвестиції

«Суму продажу права оренди ми розголошувати не можемо без згоди продавця. Сума додаткових інвестицій склала близько $ 40 000, окупилися інвестиції приблизно за півтора року. Але варто враховувати, що всією управлінською роботою ми займалися самостійно: виконували функції операційного й фінансового директорів. Завдяки цьому не довелося платити високі зарплати запрошеним менеджерам — такий підхід дозволив чимало заощадити чималу суму». розповідає Марія.

Природно, що якісь витрати мали місце й згодом. Наприклад, чимало пішло на придбання музичної апаратури. Щоправда, засновники не розцінюють це як інвестицію в «Гніздо»: апаратура такого рівня не старіє, вона цілком мобільна, тому розцінюється як рухоме майно.

«Завжди необхідно прораховувати бізнес-план і мати істотний запас коштів, бажано, у розмірі інвестицій ще на один ресторан. У якийсь момент може виявитися, що не вистачає коштів для усунення наслідків форс-мажорів, або для різкого ривка і зміни курсу одного з потоків. Неможливо прорахувати й передбачити все. На прикладі «Гнізда» всі вважають Андріївський узвіз вкрай вдалим місцем для розміщення кафе чи бару. Насправді місце — дуже проблемне, закладам із класичним підходом тут дуже складно. Найменша негода, дощ, ожеледь, бруд — і природний трафік перехожих повністю вичерпується. При цьому ціни на оренду нерухомості тут одні з найвищих в місті. Наш формат, співвідношення ціни і якості, багатопотоковість, системний підхід і постійна особиста участь дозволили змінити ситуацію з несприятливої на вкрай сприятливу». каже подружжя.

Фото з сайту hubs.ua

Бізнес

У рестобарі «Гніздо» намагаються створити атмосферу приємних емоцій, пов'язаних із їжею, напоями, музикою, спілкуванням і навіть танцями.

«Основна складова нашого успіху — вміння витискати найкраще з обставин. Незважаючи на нестандартне для подібних закладів розташування, нам вдалося залучити свою публіку. Ми дуже багато уваги приділяємо музичному супроводу, працюємо з командою, кожен член якої любить свою справу й зустрічає гостя як привітний господар. При цьому нам вдається тримати більш ніж лояльні ціни». розповідають засновники.

Допомагає досвід отриманий у банківській сфері. Саме там, кажуть Марія і Анатолій, вони навчилися приймати фінансово й математично обґрунтовані рішення. Наприклад, що краще придбати обладнання або орендувати його, виплачуючи подвійну вартість за рік? Навчилися прораховувати результати зробленого вибору: купувати з відстрочкою платежу в сім днів або без відстрочки, але отримати знижку в 5%.

«Ми глибоко переконані, що суть довгострокового успіху — не в ідеї, а в управлінській моделі. Якщо у вас є хороша ідея, ваш бізнес буде успішним доти, доки його не скопіюють. Останнім часом багато хто кинувся в ресторанний бізнес з упевненістю, що якщо поставити діджея, пустити рекламу в Facebook і назватися якимось арт-простором — справа приречена на успіх. Це не працює». стверджують власники.

Окрема складова іміджу ресторану музика. За музичним наповненням постійно стежать, узгоджують з арт-директором музичне наповнення протягом дня ​​і під час вечірок. Іноді заклад співпрацює з івент- і маркетинговими агентствами: надає апаратуру й кейтеринг, а програму заходу розробляють партнери.

Також серед партнерів ресторану інкубатор для стартапів «1991». У «Гнізді» проходять заходи для друзів і резидентів інкубатора.

«Коли ми познайомилися з командою інкубатора «1991»,  відразу погодилися з нею співпрацювати. Хлопці навіть не встигли озвучити свої побажання, а ми вже були згодні, оскільки можемо підтримувати цю ініціативу. Це наша причетність до того, що вони роблять: підтримки стартапів, розвитку українського бізнесу, країни».  розповідає подружжя.

 

Реклама й маркетинг

Маркетингова активність ресторану «Гніздо» будується за принципом закритості. Протягом двох років заклад не має вивіски. Це продуманий крок, стверджують власники, оскільки їх заклад позиціонується як заклад «не для всіх». З іншого боку, діє правило бар ніколи не закривається для проведення будь-яких заходів.

Популярність місця на 100% завдячує «сарафаннму радіо». Якщо в перший час на столах лежали візитки з контактною інформацією, то з часом відмовилися і від них: з анонсами заходів або акцій можна познайомитися на сторінці у Facebook, що налічує понад 14 тис. підписників, або в Instagram.

Для роботи у Facebook власники ресторану відмовилися від залучення фахівця з SMM. Не використовують вони й техніки, про які говорять на популярних семінарах і майстер-класах. Єдиний контент, який публікується на корпоративній сторінці анонси заходів у вигляді афіш, які робить Марія.

Фото з сайту www.capital.ua

Перспективи

Через два роки з моменту початку ресторанного бізнесу Анатолій і Марія відкрили другий заклад River PORT, на Подолі, біля Рибальського мосту. У планах поєднання двох форматів: молодіжного ресторану днем ​​і клубу вночі.

«Гніздо» ж залишиться рестобаром для pre- і after-party. Продовжиться активне співробітництво з музикантами й художниками, які гратимуть музичні сети й проводитимуть художні виставки.

«Ми не налаштовані на швидкий надприбуток, ми будуємо системний бізнес — це дозволяє нам акуратно підходити до ціноутворення при збереженні якості роботи». діляться напрацюваннями власники.


Поширити