(050) 073-9254

(098) 256-6366

infoit@outrozu@mnyiinukr.com

Блог

«Довіряти — основна сміливість у бізнесі»: Анатолій Чабан

28.06.2018 13:47

Анатолій Чабан — засновник і власник торгово-розважального центру Gagarin Plaza, бізнес-готелю Gagarin, мережі фітнес-клубів «Вища Ліга», банкетного будинку «Ренесанс», пляжу-ресторану «Рів'єра», мережі дитячих парків «Дитяча планета». Загальна кількість його співробітників — більш 2500. У своїй колонці він розповідає, що якщо в бізнесі не буде системності, він завжди буде залежати тільки від особистості топ-менеджера, а складність і перепони для бізнесу існують лише в голові його засновника.

Працювати з ранку до вечора може будь-хто, для цього багато розуму не треба. А от створити й організувати команду людей, які працюють на тебе й для себе, здатний не кожен. До цього потрібні розум, такт, терпіння й толерантність. Якщо ти не можеш працювати більше починай працювати розумніше.

Фото з сайту www.theodysseyonline.com

Якими якостями повинен володіти підприємець? На мій погляд, це чесність, адекватність й інтелект. Також дуже важливо мати почуття гумору, сприйнятливість до нестандартних ситуацій і не бути панікером. У підприємця повинна бути сміливість, особливо в українського.

Бізнес у нашій країні заняття не для людей зі слабкими нервами. Звичайно чим вище ти піднімаєшся по соціальних сходах, тим більший інтерес викликаєш у фіскальних органів, але зате в бізнесі можна отримати справжній драйв від життя, причому по повній.

 

Всьому є одна міра результат

Хто б тобі що не розповідав, завжди оцінюй людину тільки за результатом її життя. Завжди дивись, чого вона досягнула, що вона в цьому житті створила.

Одним із найпопулярніших і потрібних трендів у бізнесі є командоутворення. Це непроста справа, але зате дуже захоплююча. У команду в першу чергу потрібно підбирати професіоналів-однодумців, а не базік-демагогів, підбирати тих людей, які дивляться з тобою в одну сторону. Людей у команді слід оцінювати тільки по їхніх справах, а не за красивими промовами. Для того, щоб бути успішним у бізнесі, потрібно не боятися делегувати свої повноваження членам команди.

Якщо ти хочеш, щоб у тебе була міцна команда, створи в ній таку обстановку, щоб демагоги й інтригани надовго не затримувалися. Всьому є одна міра це результат. Неважливо, що людина говорить, важливо тільки те, що відбувається в результаті її праці: якщо поліпшення є, то її праця коштує грошей, якщо в результаті тільки броунівський рух і розмови про те, як багато вона старається, її робота нічого не варта. Своїм підлеглим, які всіма силами намагаються показати мені свою бурхливу діяльність, я завжди кажу: «Мене абсолютно не хвилює, що ти робив на роботі. Мене хвилює тільки одне що ти зробив».

 

Навіщо мені команда, попереду якої я буду йти?

Керівник не повинен робити все за всіх у своїй команді. Він повинен створити таку обстановку й такі умови, при яких члени його команди мали б можливість рухатися вперед і досягати результатів, а якщо щось не так, то своїм прикладом направляти їх. Команда повинна бути зірковою, але ні в якому разі не командою зірок. Зіркова команда це згуртована група класних, розумних людей, які прагнуть домагатися своєї мети. А в команді зірок кожен член це зірка, яка світить окремо, сама по собі, і не знає, та й не хоче знати, що робить сусідня зірка. Команда обов'язково повинна бути згуртованою й мати одну мету, жити спільною справою.

 

Якщо з проблеми прибрати емоцію, залишиться ситуація

Для одних будь-яка складна ситуація це проблема, а для інших це урок або навчання, що дає можливість рухатися вперед. Люди часто й надовго застряють у своїх страхах й емоціях. Вони бояться того, що може колись статися, але це нерозумно, тому що нікому не дано знати, що буде завтра. А боятися того, що сталося, ще дурніше. Воно вже сталося, і тому потрібно просто спокійно, без зайвих емоцій, шукати оптимальний вихід із ситуації, що склалася. Більшість людей у страхах проводять усе своє життя, а потім ніяк не можуть зрозуміти, чому нічого так і не домоглися.

У нашій країні ще багато вільних ніш у бізнесі, тому, щоб досягати успіху, потрібно робити свою справу чесно, не обманюючи й не даючи обіцянок, які ти не можеш виконати. Мені досить важко уявити собі ті перепони, які раптом можуть зупинити правильно поставлений бізнес. Я вважаю, що будь-який бізнес буде складним тільки в тому випадку, якщо ти не маєш духу, честі, порядності, не думаєш головою, сподіваючись на удачу, якщо ти боїшся брати на себе нездійсненні для інших зобов'язання.

Фото з сайту infobusiness2.ru

Якщо ти сам собі не створюєш перешкод, їх не існує! Тільки якщо ти сам собі поставив обмеження, це й буде твоєю перешкодою. Я дуже люблю вислів: «Неможливого не існує. Просто, щоб домогтися неможливого, потрібно витратити набагато більше часу». Є й інша, не менш хороша приказка як для життя, так і для бізнесу: «Якщо хочеш позбутися всіх своїх ворогів, подивися уважно на себе в дзеркало. Впораєшся з ним решта самі розбіжаться!»

 

Думай повільно вирішуй швидко

Не треба весь час мудрувати й намагатися перестраховуватися по сто разів, краще постійно рухатися вперед і творити. Не все буде одразу виходити. Але з кожним новим повторенням успіх буде приходити все частіше й частіше. Як говорила моя знайома, «рукоділля це всього лише кількість повторень».

Я дуже люблю розумних людей і не можу терпіти так званих мудрих. Я вважаю, що розумна людина відрізняється від мудрої тим, що розумна, потрапивши в складну ситуацію, завжди знайде оптимальний вихід із ситуації, що склалася. А мудра в неї ніколи не потрапляє, тому що в силу своєї мудрості вважає, що все в цьому житті суєта суєт, і тому нічого не робить.

У бізнесі важливо навчитися головному системності й масштабуванню. бізнесу, чому у нас ніде не вчать.

Важливо навчитися делегувати свої справи, розуміти, що без тебе нічого не зруйнується, навчитися довіряти можливостям людей. Довіряти основна сміливість у бізнесі. Сьогодні я приділяю бізнесу ненабагато менше часу, ніж раніше, але моя робота набагато більш продуктивна. Тактика мене стала хвилювати менше. Я більше часу займаюся стратегією бізнесу.


Поширити