(050) 073-9254

(098) 256-6366

infoit@outrozu@mnyiinukr.com

Блог

Як працює «Алмазна мудрість» Майкла Роуча для бізнесу

18.06.2018 22:21

Кажуть, не варто слухати поради тих людей, які живуть не так, як мрієте ви. Письменник та бізнесмен Майкл Роуч і його настанови це саме те, чим повинен керуватися кожен підприємець, незалежно від роду діяльності.

Дві найпопулярніші книги Майкла Роуча «Алмазна мудрість» і «Кармічний менеджмент» вважають обов'язковими для бізнесменів з усього світу. Закони східної мудрості, описані в книгах Роуча, він сам неодноразово підтверджував на прикладах своєї компанії. Чи варто сумніватися в їх дієвості, якщо оборот транснаціональної корпорації Роуча прирівнюється  250-ти мільйонам доларів? Ми готові поділитися з вами найважливішими інсайтами «Алмазної мудрості».

Фото з сайту startupukraine.com

Цікавий факт: «Алмазна мудрість» — обов'язкова для прочитання книга в уряді Китаю.

Головний принцип «Алмазної мудрості» базується на тому, що всі події нейтральні, а позитивними або негативними їх роблять помилки (негативні ментальні відбитки), які ми залишаємо навіть своїми найменшими діями.

Звідки беруться ці ментальні відбитки?

Майкл Роуч виділяє чотири правила, які визначають те, як наші відбитки, створені нами в минулому, «розквітають» у нашій свідомості і змушують нас бачити реальність такою, якою ми її бачимо.

Фото з сайту startupukraine.com

1) Зміст нашого переживання, викликаного відбитком, має збігатися з вмістом самого відбитка.

Це означає, що відбиток, який ви створили, завдаючи кому-небудь біль, у результаті може викликати у вашому житті тільки переживання неприємного досвіду.

2) Сила відбитка постійно росте, поки він знаходиться в підсвідомості, тобто до того моменту поки він дозріє і змусить нас випробувати деякий досвід, або хороший, або поганий.

Навіть дуже маленькі й навряд чи навмисні дії можуть викликати в майбутньому найсильніші наслідки.

3) Жодне переживання не може бути відчутним, доки не буде створено відбиток, який його викликає.

Усе навколо нас: люди, речі, події і навіть наші власні думки є результатом відбитків, які піднялися у свідомість і змусили нас відчути конкретне переживання.

4) Якщо відбиток був створений, то він обов'язково приведе до певного переживання. Жоден відбиток не пропадає.

Саме тому вам слід бути вкрай уважними до того, як ви реагуєте в кризовій або в будь-якій невигідній для вас ситуації.

Наприклад, у вас в компанії є нестача грошей, тому ви починаєте відмовляти іншим у допомозі, якої вони потребують, і говорите про скорочення, але найважливіше те, що ваше мислення зсувається з позиції творення і творчості на позицію оборони й самозахисту.

Кожна з цих реакцій створює негативні ментальні відбитки. Коли ви відмовляєте в засобах і допомозі тим, хто від вас залежить, ви закладаєте відбиток, який змусить вас бачити себе і свій бізнес, не одержуючими достатніх коштів і допомоги.

Фото з сайту startupukraine.com

Суть полягає в тому, що у відповідь на фінансові проблеми (як особисті, так і корпоративні), людина повинна уникати скупості як стану свідомості.

Чому при рівних умовах одні компанії процвітають, а інші ні?

Положення компанії не настільки залежить від зовнішніх чинників (криза, ситуація на ринку, конкуренція), як від ментальних відбитків, накладених її керівником.

О'кей, тепер зрозуміло, що це важливо створити правильні відбитки. Як це зробити?

Принципи створення правильних відбитків для досягнення наступних цілей:

1.Щоб побачити себе успішним у бізнесі й фінансово процвітаючим тренуйте щедрий стан свідомості.

2.Щоб ваш світ став щасливим ведіть моральне життя.

3.Щоб побачити себе фізично здоровим і привабливим  відмовтеся від почуття гніву в будь-якій формі.

4.Щоб побачити себе лідером, як у своєму особистому житті, так і в бізнесі отримуйте радість від своїх творчих дій.

5.Щоб утримувати свої думки постійно сфокусованими тренуйте концентрацію або практикуйте медитацію.

6.Щоб побачити себе вільним від світу, у якому ми не можемо управляти ходом речей вивчайте принципи прихованого потенціалу та його зв'язок з ментальними відбитками.

7.Щоб побачити себе, досягнувшим усіх своїх бажань, і побачити інших, які реалізували свої цілі — розвивайте в собі співчутливе ставлення до оточуючих.

Майкл Роуч аналізує 46 найпроблематичніших ситуацій, із якими стикаються бізнесмени. Так, при фінансових труднощах і нестабільному фінансовому становищі Роуч радить охочіше ділитися доходами з тими, хто допоміг їх створити. Причому, важлива не настільки сума, якою ви ділитеся, а просто ваша готовність нею поділитися.

Фото з сайту startupukraine.com

Якщо ви постійно напружені й не вмієте відпочивати навіть у відпустці, цьому теж передує ментальний відбиток. Згідно «Алмазної мудрості» такі відбитки створюються в тому випадку, якщо ви любите довго переливати «з пустого в порожнє»,  давати обіцянки й не виконувати їх, уникати серйозності.

Цікаво, що відбитки, які створюють поганих людей у ​​вашому оточенні, не змінюються від зовнішніх обставин. Тибетці говорять, що для більшості з нас правдивим є наступне: якщо ми зайдемо до кімнати, у якій знаходяться 10 осіб, то троє з них нам сподобаються, троє ні, а четверо залишаться байдужими. Якщо ми зайдемо в іншу кімнату, де теж перебуває 10 осіб, то все повториться спочатку. Навіть якщо ми зберемо разом 10 осіб з тих, що нам сподобалися в трьох або чотирьох кімнатах, то нам знову троє сподобаються, а троє ні.

«Алмазна мудрість» це книга-знахідка, яка повинна стати настільною для кожного бізнесмена. Це скарб, розкопавши який ви зрозумієте, як влаштований світ. Використовуйте знання, отримані в книзі, і ви переконаєтеся в тому, як це працює. Адже це дійсно працює!


Поширити