(050) 073-9254

(098) 256-6366

infoit@outrozu@mnyiinukr.com

Блог

Інтерв'ю із засновником WowDetox Романом Ященком

25.05.2018 11:53

Перш, ніж почати бізнес, пов'язаний з очищенням організму детокс-соками, Роман Ященко пробував себе в 20 різних бізнесах, як в Україні, так і за кордоном. Він з власного досвіду знає, як впроваджувати нові формати на ринок, працювати з лідерами думок і постійно експериментувати. Про це він розповів у своєму інтерв'ю.

Чому виникає потреба в детокс-програмі?

Зараз усі живуть у скаженому ритмі, та і я теж :) Стрес, неправильне харчування, збої в режимі сну усе це згубно впливає на організм. По-перше, детокс легко вписується у ваш розпорядок дня, навіть якщо це насичене життя в мегаполісі. По-друге, детокс підійде вам, якщо ви хочете акуратно очистити організм від шкідливих речовин, які заважають вам бути красивим і здоровим.

Тим не менш, ми рекомендуємо для більшого ефекту програми в дні детоксу мінімізувати кількість стресу й переживань, по можливості присвятити час собі, улюбленій справі. Більше гуляти на свіжому повітрі, проводити час із людьми, які змушують вас усміхатися і радіти життю.

Фото з сайту startupukraine.com

Чим ви займалися до того, як виник проект?

До компанії WowDetox у мене було близько 20 бізнесів різних напрямків, від кондитерських до ресторанів. Я пробував свій потенціал у різних куточках світу, зупинився в Україні вважаю це одним із правильних рішень.

Яка основна задача у WowDetox?

Детокс дає поштовх до правильного харчування та здорового способу життя. Крім того детокс абсолютно гармонійно вписується у ваш щоденний ритм, дозволяючи ефективно очищати організм, не вдаючись до допомоги лікарів.

Фото з сайту startupukraine.com

Хто є цільовою аудиторією проекту?

Цільова аудиторія WowDetox жінки й чоловіки, які регулярно підтримують спортивну форму, правильно харчуються, піклуються про своє здоров'я та красу.

Фото з сайту startupukraine.com

Як ви просували проект? Кого брали собі в партнери? Скільки вкладали в рекламу?

На старті проекту підхоплювали всі співпраці, де може бути наша цільова аудиторія, зав'язували партнерства з усіма цікавими українськими брендами. Співпрацювали в основному бартером. Звичайно, у великій пригоді підтримка медіа та лідерів думок без цього ніяк :)

Фото з сайту startupukraine.com

 

 

Дайте, будь ласка, три поради тим підприємцям, які збираються впроваджувати нові формати на ринок.

1.Менше міркувати й планувати, а більше робити. Тестувати всі свої гіпотези.

2.Не боятися. Як би банально це не звучало. Не боятися впасти, провалити ідею, втратити клієнта, припуститися помилки. Тому що таке буде в будь-якому випадку.

3.Рахувати все. Бізнес це арифметика. Ні в якому разі не варто спиратися на відчуття. Для всього є показники, які потрібно вимірювати й керуватися тільки ними.


Поширити