(050) 073-9254

(098) 256-6366

infoit@outrozu@mnyiinukr.com

Блог

Інтерв'ю із засновницею бренду MY25 Катериною Лисенко

15.05.2018 18:01

Якось вона захотіла зробити всіх жінок трішки щасливішими й подарувати їм, здавалося б, нереальне зручні й красиві туфлі на підборах MY25. Із самого дитинства Катя виношувала ідею, а потім виросла і втілила її в життя. Як у неї вийшло реалізувати свою мрію? Саме про це ми поговорили в інтерв'ю із засновницею бренду MY25 Катериною Лисенко.

Катя, зізнайтеся, усе почалося з любові до шопінгу і туфель? Як ви прийшли до того, що хочете мати свій бренд взуття?

Так, ви абсолютно праві! Я, як і багато дівчат, люблю туфлі (особливо коли їх багато) і щиро вважаю, що шопінг не тільки різновид терапії для жінок, але й найшвидшим способом нагадати собі про те, хто ти є насправді. Радісний стан справжнісіньке й природне, на мій погляд ☺

Первинним було бажання створити продукт, який нічим не поступається, а навіть перевершує за своєю якістю, зовнішнім виглядом і зручністю італійські аналоги, але при цьому буде доступний набагато більшій кількості покупців за ціною. Точно знаю, що кожна дівчина прагне виглядати добре, та іноді й сама стикалася з тим, що бажані туфлі коштують трохи більше моєї місячної зарплати. Так народилася ідея створення ідеальних туфель за ідеальною ціною!

Фото з сайту startupukraine.com

Чим ви керувалися, коли обирали назву бренду? Чому MY25?

Під час навчання на курсі по старту власного бізнесу, думка про назву для майбутнього бренду відвідувала мене частіше за всі інші. Мені дуже хотілося, щоб назва була наповнена сенсами і стала такою ж цікавою і багатогранною, як і кожна дівчина, з якою мені доводилося спілкуватися в процесі розробки колодки. Мене надихала думка, що кожна дівчина могла б знайти в назві нашого бренду свій особливий сенс.

І ось, в один із днів о 2-ій годині ночі мене осінило! Не знаю, звідки в голові народилися відразу дві назви. Але вибір припав на MY25 (мої 25). А потім народився слоган: your lucky shoes (твої щасливі туфлі). Взагалі, MY25 про диво. MY25 означає, що цих туфель ніколи не буває багато, і кожні з них можуть бути і напевно будуть пов'язані з приємними й радісними моментами в житті дівчини. «Мої 25» також говорять про зручність туфель, натякаючи на те, що в добі по чарівним обставинам може стати 25 годин, якщо дуже побажати. Та навіть ці 25 годин можна проходити в наших туфлях. Ну і звичайно ж кожна жінка в душі завжди залишається дівчинкою. Для мене «мої внутрішні 25 років» завжди нагадують про легкість і радість.

Фото з сайту startupukraine.com

Які світові бренди взуття вас надихають?

Я дуже люблю взуття. Різне. Тому вирішальним фактором для покупки не завжди є назва бренду. Але все ж не буду оригінальна й скажу, що мені дуже близькі по духу SaintLaurent, JimmyChoo, GianvitoRossi, Manolo Blahnik, Valentino.

Хто вам допомагав на старті бізнесу?

Із точки зору фінансів я діяла в рамках власних коштів. Та й на старті занадто багато коштів не потрібно, тому що основною метою була розробка ідеально зручною колодки з урахуванням відгуків і побажань реальних дівчат. Тоді не йшлося про якісь великі замовлення та партії. Це скоріше був творчий процес.

Із точки зору раціональної та емоційної допомагали мої близькі люди й подруги, на яких проходили перші дослідження. Тільки потім процес доопрацювання так захопив, що загальна кількість дівчат, які взяли участь у вимірах ноги й примірці тестових зразків туфель досягла показника в 300 чоловік.

Із якими матеріалами ви працюєте?

Ми працюємо тільки з італійськими матеріалами та комплектуючими. Туфлі повністю виконані зі шкіри. Матеріали верху доки що обмежуються замшею та шкірою пітона в точкових індивідуальних випадках. Але я планую урізноманітнити модельний ряд незвичайними квітами й фактурами використовуваних матеріалів.

Фото з сайту startupukraine.com

Із чого зараз складається асортимент туфель, які моделі з'являться в майбутньому?

Концепція MY25 тільки човники. Зараз єдина й унікальна модель це човники на 10-ти сантиметрових підборах. Наша розробка й досягнення. 10см, на мій погляд, та висота підбору, яку можна носити кожен день. Однак багато дівчат переконані, що 5 см або балетки прекрасна альтернатива для повсякденного варіанту. Тому в планах на наступний рік: модель на 5-ти сантиметрових підборах і балетки. ☺ Можливо, весільна лінія або неординарні моделі. Час покаже.

Наскільки висока конкуренція в цій сфері?

Це досить складне питання. Виробників взуття дуже багато. Дивлячись кого вважати своїмт конкурентами. Великих міжнародних гравців або локальних виробників, мас маркет або індивідуальний ручний пошив? Ми стежимо за тим, що роблять усі перераховані вище, тому що важливо розуміти, у чому полягає твоя відмінність від них, і що ти можеш дати споживачеві, чого не дають вони. Якість продукту, на сьогоднішній день, нічим не поступається італійським брендам. Але, оскільки бренд MY25 тільки виходить на ринок, я вважаю, що він має завоювати власну аудиторію й послідовників марки. Ми робимо для цього все можливе. Тенденція до розвитку моди на українського дизайнера або виробника тільки набирає обертів, на мій погляд. І це для нас дуже доречно! ☺

 

 

Дайте, будь ласка, три поради тим, хто хоче відкрити бізнес, пов'язаний із модою, але боїться конкуренції.

1.Не бійтеся!

2.Пройдіть курс по старту бізнесу! ☺ Обзаведіться новими знаннями й навичками. Це наблизить вас до мрії і стане зрозуміліше що робити й куди рухатися.

3.Вірте в себе й свої сили, навіть в моменти слабкості.


Поширити