(050) 073-9254

(098) 256-6366

infoit@outrozu@mnyiinukr.com

Блог

Важко не любити Ештона Кутчера. Як і в багатьох інших голлівудських акторів, у нього є особливий шарм, який збирає довкола славу, можливості й успіх. Але є одна річ, яка відрізняє Ештона від інших. Послухавши сьогодні як він говорить про найважливіше у своєму житті (список починається з його дружини, Міли Куніс і їхньої доньки), ви розумієте, що це людина, яка дійсно вміє розставляти життєві пріоритети.

З іншого боку, ви можете почути, з якою пристрастю й захопленістю він говорить про інвестування, технології й стартапи. Це один з небагатьох чоловіків, хто вдало поєднує дві абсолютно різні сфери — кінематограф і технології.

Фото з сайту startupukraine.com

05.01.2018 18:24, Болотна Юлія

На одному з бізнес-сніданків засновниця компанії Zarina Наталія Нетовкіна поділилася власним баченням бізнесу.

Фото з сайту startupukraine.com

23.12.2017 22:28, Болотна Юлія

Мрії про власну справу завжди обіцяють підприємцю золоті гори у вигляді черги з клієнтів, десятків замовлень і постійно зростаючих доходів. Але на практиці, перш ніж дістатися до цих самих золотих вершин, потрібно добряче попрацювати й щодня вирішувати все нові й нові проблеми. Особливо це стосується новачків, які не мають досвіду практичної реалізації проектів. Але не все так погано, як може здатися на перший погляд. Ми розповімо про п'ять питань і проблем, які заважають спати практично всім підприємцям-початківцям.

Фото з сайту startupukraine.com

20.12.2017 23:50, Болотна Юлія

Цілком імовірно, що в якийсь момент вашого життя у вас з'явилася бізнес-ідея — навіть якщо ви цього не усвідомили. Деяким людям приходить ідея можливого вирішення поширеної проблеми, але вони не надають їй належної уваги, не обговорюють її всерйоз. Інші генерують ідею для бізнесу й фіксуються на ній, постійно намагаючись щось зробити, але так і не зрушуються з місця.

Фото з сайту startupukraine.com

18.12.2017 18:45, Болотна Юлія

На початку березня Саша Лазар-Боровицька відкрила власну кав'ярню «Мигдаль coffee room». Як їй вдалося побороти страхи і стартувати з власним бізнесом, незважаючи на всі обставини — читайте в нашому інтерв'ю.

Фото з сайту startupukraine.com

16.12.2017 20:39, Болотна Юлія

Коли бізнес-сезон у розпалі, саме час подумати про зміну обстановки. Пам'ятайте просту істину: відпочивати потрібно до того, як втомився. Тоді продуктивність буде вищою, енергії й рішучості для важливих справ буде більше.

Підприємець повинен відпочивати із розумом. Навряд чи пролежати на дивані всі вихідні — це ваш варіант (хіба що разочок).

Один із продуктивних і корисних варіантів відпочинку — бізнес-тур.

Фото з сайту startupukraine.com

14.12.2017 22:32, Болотна Юлія

У підприємця робочий день не закінчується: коли розвиваєш свій бізнес, ти на зв'язку 24/7. У такому ритмі оптимізувати графік і зробити робочий процес максимально комфортним — must do. Але ми живемо в ХХІ столітті (ура!) і для таких суперзайнятих людей як підприємці постійно з'являються інструменти для планування, контролю завдань команди, сортування e-mail. Додатки можна знайти на будь-який смак.

Фото з сайту startupukraine.com

12.12.2017 16:51, Болотна Юлія

Як залучити інвестиції й закрити угоду на $5,3 млн? Відповідь знає Євген Виборов, співзасновник каліфорнійської компанії YayPay.

Фото з сайту startupukraine.com

07.12.2017 22:40, Болотна Юлія

Підприємці — це люди, які кинули роботу з 9 до 18, щоб працювати цілодобово. Знайомо? Постійна гонитва за цілями, відкриття нових можливостей і розширення горизонтів, здається, не припиняється ніколи. Але, як стверджують досвідчені підприємці, працювати 24 години на добу зовсім не продуктивно, а навіть і навпаки — загрожує недосипанням, дратівливістю й неуважністю. І тут виникає питання: у чому сила? Сила в ранніх підйомах. Ранкові години, присвячені собі й новим ідеям, сприяють ефективній роботі й новим досягненням. То що ж повинен встигнути зробити підприємець до 7-ї ранку?

Фото з сайту startupukraine.com

03.12.2017 18:57, Болотна Юлія

Команда Move on Miles про те, чого не вистачає вітчизняним айтішникам.

Раніше зі своїм HR-Tech стартапом Hirehunt команда пройшла акселерацію в Словенії та Кремнієвій Долині. Півроку тому хлопці переїхали до Києва, і зараз в якості резидентів TCDC працюють над новим проектом Move on Miles. Його головна мета  допомога українцям відкривати свої IT-компанії в нашій країні.

Засновники Андрій Бондаренко (CEO), Микита Горський (CFO) і Костянтин Турчак (CMO) розповіли, чому IT-аутсорс це не тільки експорт мізків і приплив валюти в Україну, а також дали поради щодо побудови здорової IT-екосистеми.

Фото з сайту hubs.ua

28.11.2017 22:58, Болотна Юлія

Засновниця програми про те, чому в бізнесі важливо вирішувати проблему, за яку люди готові платити.

Додаток «Ліки Контроль» націлений допомогти покупцеві уникнути придбання медикаментів, які не зареєстровані або заборонені Міністерством охорони здоров'я, та знайти дешевший аналог препарату. Ми розпитали засновницю програми Наталю Гуран про її досвід роботи над додатком.

Фото з сайту hubs.ua

24.11.2017 23:25, Болотна Юлія

Добігає кінця жовтень, осінь наступає на вулиці і термометри, наш конкурс закінчено і ми підвели підсумки. Нагадаємо: з 14 вересня по 14 жовтня проходив конкурс, за підсумками якого розігрувалися 6 сертифікатів від інтернет-магазину Rozetka.ua: три на 200, два на 500 і один на 1 000 гривень.

Болотна Юлія, щаслива переможниця конкурсу

21.11.2017 16:29, Vitalii Tron

Малий та середній бізнес мають безліч напрямків, серед розмаїття яких легко загубитися. Тому краще обирати ту нішу, у якій ви добре розбираєтеся або всерйоз збираєтеся її освоювати. І, звичайно ж, обов'язково аналізуйте актуальність ідеї для вашого регіону та цільової аудиторії.

Фото з сайту www.prensalibre.com

21.11.2017 14:43, Болотна Юлія

Регулярно фахівці складають списки популярних і прибуткових напрямків бізнесу, які можуть стати в нагоді під час вибору ідей для бізнесу. Оскільки нас цікавить мале підприємництво, ми не будемо розглядати ідеї для реалізації яких потрібно бути власником олігархічного капіталу. Натомість проаналізуємо ті тематики, у яких можна почати роботу за наявності порівняно невеликого капіталу. Отже, який бізнес в Україні в цьому році є найкращим для початківців?

Фото з сайту lemarbet.com

17.11.2017 23:01, Болотна Юлія

Українці стали частіше ремонтувати взуття. У всякому разі, так кажуть учасники ринку. Правда це чи ні, але, у будь-якому випадку, спеціалісти з ремонту взуття навряд чи залишаться без хліба: завжди знайдуться бажаючі полагодити підбори, поміняти блискавку або бігунок на чоботях...

Із якими труднощами найчастіше стикаються підприємці, які запустили подібний сервіс? Що потрібно врахувати, аби побудувати успішний бізнес із ремонту взуття? Та й взагалі, чи можна в наш час на цьому заробити? Ці та інші питання ми задали учасникам ринку. Пропонуємо узагальнений матеріал на дану тему.

Фото з сайту www.elpajuelo.com

12.11.2017 18:45, Болотна Юлія

Співзасновник Sensorama Lab про фінансову складову роботи над проектами VR і відео 360°

Кирило Покутний і Сергій Терещенко засновники Sensorama Lab, лабораторії віртуальної та доповненої реальності. Найвідоміший проект команди документальний фільм Chornobyl360, створений із використанням дронів, обладнання для відео- й аудіозапису 360°, а також інших технологій віртуальної реальності (VR). Робота над проектом триває.

Ми поцікавилися в Кирила, як розвивається робота над фільмом, чи можуть технології віртуальної реальності приносити не тільки веселощі, а й гроші, і яку бізнес-модель краще використовувати для «монетизації» віртуальності.

Фото з сайту hubs.ua

09.11.2017 20:05, Болотна Юлія

Історія проекту BoardGameTopia про те, як допомагати людям розкривати їхній творчий потенціал та заробляти самим.

Фото з сайту hubs.ua

07.11.2017 12:49, Болотна Юлія

Ідеї ​​для стартапів підкидає саме життя. Але ловлять їх тільки спостережливі підприємці.

Засновники компанії Touchnote (Великобританія) звернули увагу на те, що люди, незважаючи на можливості, надані епохою діджитал, раді побачити в поштовій скриньці паперові листи від друзів. Їм лишалося тільки знайти спосіб зробити можливою таку доставку на будь-який континент і в найкоротші терміни.

Як двом друзям вдалося запустити бізнес по розсилці поштових і вітальних листівок по всьому світові, розказано в підготовленій Кіті Ден статті для The Guardian.

Фото з сайту www.theguardian.com

31.10.2017 17:34, Болотна Юлія

Ми продовжуємо знайомити вас з форматом бізнес-гри. У новому матеріалі хочемо більше розповісти про команду ігротехніков та про те, якими мають бути перші кроки підприємця, щоб бізнес-гра пройшла не дарма.

Фото з сайту startupukraine.com

29.10.2017 18:41, Болотна Юлія

Головне все робити з душею — впевнена Таня. Саме на цій простій філософії молода, але вже досить успішна підприємиця побудувала власний бізнес — бренд жіночого одягу LABOULE. Разом із ним вона пройшла крізь вогонь, воду й долар по 40. Про свій професійний шлях вона розповіла в інтерв'ю.

Фото з сайту startupukraine.com

27.10.2017 12:01, Болотна Юлія