(050) 073-9254

(098) 256-6366

infoit@outrozu@mnyiinukr.com

Блог

Бізнес-гра з кожним роком привертає увагу все більшої кількості підприємців. Ми поговорили з командою ігротехніків про те, чому цей метод найефективніше допомагає сучасному підприємцю розібратися в бізнесі та які виклики допомагає йому подолати.

Фото з сайту startupukraine.com

25.10.2017 16:23, Болотна Юлія

Вікіпедія визначає креативність як здатність створювати принципово нові ідеї, шукати нестандартні рішення й відхилятися від звичних схем мислення. Чому одні люди можуть за 2 хвилини видати десять рішень для використання білого аркушу паперу, а інші цілодобово розробляють стратегії, не маючи в результаті жодної свіжої ідеї? Чому натхнення й креативність не залежать від весни (адже багато хто «оживає» із потеплінням) і як виробити креативне мислення швидко, безкоштовно, без реєстрації та смс?

Фото з сайту startupukraine.com

23.10.2017 00:15, Болотна Юлія

Одні працюють, не покладаючи рук, та скаржаться на те, як мало годин у добі. Інші не знають, чим себе зайняти, пересилаючи друзям і знайомим смішні цитати в месенджерах. Трудоголіки не завжди ефективні, а прокрастинатори не завжди ледарі. Усе це лише симптоми, а щоб знайти причини, необхідно копнути глибше. Давайте розбиратися.

Фото з сайту startupukraine.com

21.10.2017 12:52, Болотна Юлія

Як із handmade-хобі побудувати бізнес

Мабуть, у кожного є знайомі, які розбираються в техніці декупаж, знаються на тканинах, вміють створити креативний простір. Однак побудувати на цьому бізнес вдається не багатьом. Для більшості таке заняття — лише хобі, на яке ледь вдається знаходити вільний час.

Надихаюча історія рукодільниці з Британії Джейн Чайлд, записана Елісон Коулман для The Guardian, доводить: для того, хто має сильне бажання займатися рукоділлям, немає перешкод. А ми пропонуємо вам ознайомитися з методами просування виробів handmade. 


Фото з сайту hubs.ua

 

19.10.2017 11:01, Болотна Юлія

Поради підприємцю від практиків

Приготування кави високомаржинальний бізнес, який цікавить багатьох молодих підприємців. Однак у ньому, як і в будь-яких інших сферах діяльності, є нюанси. Наприклад, не вгадати з місцем дислокації для точки продажу кави значить свідомо підписати їй смертний вирок. Також цей бізнес має потенціал для подальшого розвитку точку продажу кави можна «виростити» до атмосферного кафе або брендової мережі закладів.

Підприємцям-початківцям непогано б почати зі створення однієї точки такого собі міні-бару з продажу кави з розміщенням в торговому або бізнес-центрі, супермаркеті, банку й т.п..

Фото з сайту coffee-klatsch.ru

17.10.2017 22:02, Болотна Юлія

Історія нашого стартапу почалася в 2016-му році. Тоді в мене була власна студія веб-розробки «Три Ай Ті», а в мого близького друга Олексія Лужкова  невеликий інтернет-магазин з продажу побутової техніки Rotor.Фото з сайту ain.ua

12.10.2017 13:43, Болотна Юлія

CEO компанії про те, чому важливо залучити місцевого партнера для швидкого масштабування проекту.

В останні роки з'являється все більше інноваційних рішень для аграріїв. Цінність високих технологій, які забезпечують управлінську точність для сільського господарства, зрозуміла всім: розробникам, стартапам, агрогосподарствам, венчурним й іншим інвесторам. Але на практиці українські аграрії дуже повільно впроваджують технологічні новинки.

Фото з сайту hubs.ua

11.10.2017 01:28, Болотна Юлія

СЕО ARTKB Олександр Нестеренко: Китайці нині особливо охоче інвестують у стартапи.

Промисловий дизайн сфера діяльності, яка існує на межі між мистецтвом, цілями маркетингу й технологічними можливостями. Тобто кінцева продукція повинна бути функціональною, але при тому й мати естетичний вигляд. Це не просто малювання в 3D якогось макета образу майбутнього товару. Це відпрацювання усіх складових вимог ринку, можливостей постачальників комплектуючих для виробництва продукції, можливостей самого замовника й т.п..


Фото з сайту hubs.ua

05.10.2017 11:30, Болотна Юлія

Ті, хто часто їздять у відрядження чи подорожують, знають, як важливо підібрати валізу для конкретної поїздки й не забути про вимоги авіаліній. Ви уявляєте, скільки місця потрібно мати в квартирі, щоб зберігати всі ці великі й маленькі супутники мандрівника? Не кажучи вже про матеріальну сторону питання. Інна Глущенко знайшла рішення проблеми: вона запустила сервіс оренди валіз будь-якого розміру й на будь-який термін. Ми поспілкувалися з Інною й дізналися більше про її проект.

Фото з сайту ain.ua

03.10.2017 11:43, Болотна Юлія

Ілон Маск є одним із найбільш кмітливих підприємців Кремнієвої Долини. Зараз вартість його компаній оцінюється в $ 16,6 млрд, але початок бізнес-шляху винахідника був не таким райдужним, як може здатися на перший погляд.

Тому сьогодні поговоримо про шість найкмітливіших способів, якими Ілон заробляв гроші, перш ніж став відомим мільярдером.

 Фото з сайту startupnetwork.ru

30.09.2017 12:08, Болотна Юлія

«Мені все рівно з якого острова працюють співробітники. Головне — результат».

Валентин Калашник у бізнесі вже 20 років. Перший проект почав в 1997-му році — передплатну агенцію. Починаючи з 2004-го року він вивів на ринок України такі відомі європейські бренди каталожного бізнесу як Neckermann (Німеччина), Bonprix (Польща), IMP (Sweden), Yves Rocher (Франція), Witt international (Німеччина), Euronova (Італія), Cellbes (Швеція), Blancheporte (Чехія / Франція) та ін. Валентин не з чуток знає, як важливо побудувати правильний менеджмент. Саме про це він розповів учасникам бізнес-табору Made in Ukraine. А ми ділимося з вами найважливішими моментами.

Фото з сайту startupukraine.com

28.09.2017 23:45, Болотна Юлія

Лев Маркевич — підприємець-початківець. Нещодавно він відкривав власну точку Fry Me в самому центрі Києва, на Бессарабці. Обіцяє: буде смачно й жарко :) Ми розпитали у Льва про його досвід у ресторанній сфері, амбіції та плани.

Фото з сайту startupukraine.com

27.09.2017 11:33, Болотна Юлія

Встигнути все неможливо. І, дозвольте нам цю тавтологію, але «важливо встигнути те, що важливо». Ми зібрали кілька методів, які допоможуть за мінімально короткий термін зробити максимальну кількість завдань.

Фото з сайту startupukraine.com

25.09.2017 15:23, Болотна Юлія

На бізнес-таборі Made in Ukraine Кирило Куницький розкрив головну тему табору — «Ефективний власник». Він розповів про те, яким повинен бути ефективний власник, і про чотири компоненти якісного бізнесу. Інсайти — безцінні.

Фото з сайту startupukraine.com

23.09.2017 14:11, Болотна Юлія

Максим Храмов, співвласник ресторанних мереж «Челентано», «Желток» и «Банка», у бізнесі з 1993-го року, а перший ресторан відкрив у 2001-му. За цей час він заснував близько 55-ти закладів, із них, до речі, 15 уже закрив. Це яскраво демонструє один із його основних принципів: бізнес — це не тільки вхід, але й вихід. Лекції Максима завжди особливі. Це не суха теорія і не розповідь своєї біографії. Це досвід, передача цінностей і розкриття реально робочих інструментів.

Фото з сайту forbes.net.ua

20.09.2017 17:18, Болотна Юлія

Чи любите ви конкурси так, як люблю їх я? Одного разу подумав, що подарунки отримую всього лише двічі на рік: на День народження (а ви знали, що День народження «Розумний.укр» 25 жовтня?) та Новий рік. Інші 363 дні проходять марно! Я вирішив виправити ситуацію. «Якщо подарунок не йде до Розумника, то Розумник прийде до подарунків», подумав я. :)

оголошення
17.09.2017 16:23, Vitalii Tron

Співзасновниця GoodMama Анна Ясюк  зробила проект, який по-справжньому надихає. Мова йде про спортивні комплекси, шведські стінки й меблі з натурального дерева GoodMama. Про те, як завдяки декрету, двійнятам і великій наполегливості народився крутий проект, Анна розповіла в інтерв'ю.

Фото з сайту startupukraine.com

17.09.2017 13:11, Болотна Юлія

Отже, тепер у вас є свій сайт. І ви задаєтеся питанням «Що далі?». Потрібно генерувати трафік, нарощувати e-mail базу для розсилки новин, продавати і працювати над SEO. Цей список можна продовжувати вічно. Неможливо ж відразу зробити все бездоганно. Для того, щоб ваш сайт продавав, потрібно докласти деяких зусиль.

Фото з сайту blogizotovoy.ru

11.09.2017 22:32, Болотна Юлія

«Нова пошта» стартувала з 7 000 доларів і переросла в багатотисячний проект. У чому секрет успіху? Один із співзасновників компанії В'ячеслав Клімов впевнений: головне — слухати клієнтів, адже вони найкращі маркетологи. Саме вміння прислуховуватися до свого клієнта і вгадувати його бажання допомогло сформувати новий ринок. Вячеслав Клімов знає, як під час кризи робити ривки, як іти за рішеннями до клієнтів і чому варто вкладати в інтелект, а не в нерухомість.

Фото з сайту startupukraine.com

10.09.2017 12:33, Болотна Юлія

Розвитком Інституту Адізеса я займаюся близько шести років. До цього п'ятнадцять років тримав видавництво. Так, у мене було 80 чоловік у підпорядкуванні, а в обороті кілька мільйонів доларів. Але я був прикутий до свого офісу й стільця всі ці роки. Що змінилося зараз? За рік відвідую 14 країн, можу по три місяці жити в Азії. Свого часу перебрався до Іспанії. Я не прив'язаний до конкретного місця, можу розвиватися й подорожувати.

Фото з сайту startupukraine.com

06.09.2017 11:34, Болотна Юлія