(050) 073-9254

(098) 256-6366

infoit@outrozu@mnyiinukr.com

Допомога проекту

Розумний.укр – сайт, що допомагає виконавцям і замовникам знайти один одного, розвиватися і заробляти. На сьогодні він працює багато в чому завдяки ентузіазму кожного члена нашої творчої команди, яка щодня удосконалює сервіс, підвищує якість, впроваджує інноваційні рішення для нових можливостей кожного користувача. Ми впевнені і хочемо довести іншим, що українські проекти можуть бути по-європейськи якісними і взаємовигідними.

Ми НЕ вимагаємо плати за наші послуги від замовників. Для виконавців плата дуже символічна і розроблена гнучка система бонусів.

Давайте разом розвиватися і вдосконалюватися!

Приєднатися і допомогти проекту просто:

  • запросіть на наш сайт своїх знайомих підприємців і тих, у кого Ви отримали хорошу послугу або товар;
  • напишіть цікаву статтю в наш Блог.

А ми подаруємо Вам бонуси!

Вкладення в Розумний.укр – ефективніше реклами, тому будемо раді будь-якій фінансовій допомозі на карту Приватбанку номер 4731 1856 0299 0498.

Кожен Ваш внесок допоможе збільшити базу виконавців і замовників, а також зробити сайт ще зручнішим і досконалішим. У свою чергу, ми готові розмістити Ваш логотип на головній сторінці у розділі Партнери, опублікувати Вашу статтю в нашому Блозі, виконати Ваші конструктивні побажання і відповісти на всі питання.

Дякуємо Вам за те, що обрали Розумний.укр. Дякуємо всім Партнерам, Виконавцям та Замовникам. Дякуємо всім, хто допоміг і ще допоможе.

Розумний.укр - Допомога проекту
Поширити