(050) 073-9254

(098) 256-6366

infoit@outrozu@mnyiinukr.com

Правила користування

Оновлено 15-го березня 2017 р.

Будь ласка, уважно прочитайте перед використанням даного сайту.

Ви повідомлені і погоджуєтесь, що використовуючи сайт, який розроблений і підтримується командою Розумний.укр (далі – Розумний.укр, ми, нам, нами, наших або нас), і доступний за адресою https://rozumnyiukr.com (далі – Сайт), Ви автоматично набуваєте статусу Коритувача Сайту, у поняття якого може також входити статус Клієнта та/або Виконавця і погоджуєтеся з даними Правилами користування.

Користувач набуває статусу Клієнта, якщо використовує Сайт з метою пошуку постачальників товарів чи виконавців різних послуг.

Користувач набуває статусу Виконавця, якщо використовує Сайт з метою пошуку клієнтів.

Якщо Ви не згодні з цими Правилами користування, або їх положення є для Вас неприйнятними, будь ласка, не використовуйте Сайт.

Використання Сайту допустимо лише для дієздатних та деліктоздатних осіб, які досягли 18 років. Якщо Ви не відповідаєте даним вимогам, будь ласка, не використовуйте Сайт.

Зверніть увагу, поки що ми працюємо тільки з клієнтами та виконавцями, які проживають в Україні, за виключенням тимчасово окупованих територій. Ми ігноруємо заявки, котрі так чи інакше стосуються азартних ігор, тютюнових або алкогольних виробів, наркотичних речовин, порнографії, інтимних знайомств. Будь ласка, цінуйте свій і наш час.

Зміни

Розумний.укр може в будь-який час, за будь-якої причини і без попереднього повідомлення вносити зміни до Правил користування та Сайту. Будь-які зміни набувають чинності з моменту їх опублікування на Сайті. Тому щоразу при використанні Сайту Вам потрібно ознайомитися з Правилами користування. Якщо Ви продовжуєте користуватися Сайтом після публікації змін, то це автоматично означає, що Ви прийняли такі зміни і згодні з ними.

Наші послуги

Розумний.укр надає Користувачам систему, яка допомагає Виконавцям знайти Клієнтів для свого бізнесу, або Клієнтам знайти Виконавців: постачальників товарів і виконавців послуг, фахівців у різних напрямках діяльності і торгівлі, для виконання певних робіт. Наші послуги на даний час надаються тільки в Україні. Таким чином, Сайт працює для людей, що проживають в Україні.

Якщо Ви направляєте нам заявку, ми розглянемо її протягом 24 годин, після чого визначимо та проінформуємо Виконавців, які надають потрібні товари або послуги. Ці Виконавці потім зв'яжуться з Вами безпосередньо. Разом з тим, ми не гарантуємо, що зможемо знайти Виконавця, який виконує відповідні роботи, або що такий Виконавець є у Вашому регіоні, у потрібний Вам час.

Якщо Ви реєструєтеся як Виконавець і заповнюєте анкету, ми аналізуємо її, після чого починаємо шукати потенційних Клієнтів. Разом з тим, ми не гарантуємо, що зможемо знайти Клієнта, якому потрібні саме Ваші товари чи послуги.

Інформація, яку надає Клієнт

Клієнту при заповненні заявки потрібно вказати певну інформацію про себе (наприклад, ім'я, електронна пошта, номер телефону, адреса) та про потрібний товар чи послугу. Опис заявки та контактні дані мають бути достовірними, точними і актуальними, заявка повинна не порушувати прав третіх осіб. Клієнт погоджується, що свідоме надання неправдивої інформації є шахрайством і може призвести до витрат і збитків, включаючи втручання в приватне життя третіх осіб, до втрати часу і зусиль, а також до зайвих витрат, спричинених такою інформацією, а в подальшому може призвести до стягнення штрафів і пені. Відповідно, якщо Клієнт свідомо надає неправдиву інформацію у заявці, то Він несе повну юридичну відповідальність перед постраждалими від цього особами, а також витрати, пов'язані з відновленням справедливості.

Частину наданої Клієнтом інформації ми перенаправляємо декільком потенційним Виконавцям, яким дійсно буде потрібна ця інформація, щоб зв'язатися з Клієнтом або іншими особами у зв'язку з виконанням заявки. Надаючи нам цю інформацію, або подаючи заявку, Клієнт тим самим висловлює згоду спілкуватися з нами або потенційними Виконавцями по телефону, факсом, електронною поштою, поштою або будь-якими іншими засобами зв'язку, для того, щоб ми могли надавати послуги, описані на Сайті, або з іншою метою, пов'язаною із заявкою і нашим бізнесом, включаючи маркетингові відносини з Розумний.укр. Повний опис того, як ми поводимося з інформацією, Ви можете переглянути в нашій Політиці конфіденційності.

Інформація, яку надає Виконавець

Якщо Користувач бажає зареєструватися як Виконавець, під час заповнення анкети потрібно надати певну інформацію (наприклад, назва компанії, електронна пошта, номер телефону та адресу), а також інформацію про товари чи послуги. Надана інформація має бути достовірною і точною, і не порушувати авторських прав, товарних знаків або інших прав третіх осіб.

Клієнтам передається контактна інформація лише тих Виконавців, які попередньо погодилися виконувати заявку.

Повний опис того, як ми поводимося з інформацією Ви можете переглянути в нашій Політиці конфіденційності.

Запис розмов

Відправляючи заявку і вступаючи таким чином у ділові відносини з Розумний.укр, Ви повідомлені та погоджуєтеся, що Розумний.укр може відстежувати і записувати телефонні дзвінки між Вами і Розумний.укр.

Використання наших послуг

Ви ознайомлені та погоджуєтесь, що використовуєте наш Сайт у особистих цілях, а не в рекламних. Поширення несанкціонованої або небажаної реклами, рекламних матеріалів, або привертання уваги у будь-який інший формі через Розумний.укр – заборонене. Всі питання стосовно ділового співробітництва з Розумний.укр, будь ласка, направляйте на нашу контактну форму.

Ви не маєте права використовувати наші послуги або Сайт, щоб копіювати його або конкурувати з нами, марно турбувати Виконавців, занесених в нашу базу даних, або переслідуючи будь-яку іншу мету, не передбачену в Правилах користування. Ви не маєте права використовувати Сайт будь-яким таким способом, який може завдати шкоди Клієнтам, Виконавцям, Розумний.укр або третім особам, а також вивести з ладу або погіршити роботу Сайту, завадити роботі інших сайтів або отриманню користі від Сайту.

Ви погоджуєтеся утриматися від відправлення і передачі через Сайт будь-яких заявок, даних, або інших матеріалів, котрі:

 • є шахрайськими;
 • носять наклепницький характер, погрози, є непристойними або містять вимоги;
 • містять комп'ютерні віруси, "черв'яків", "троянських коней" або будь-які інші шкідливі об'єкти, котрі призначені для пошкодження, створення перешкод, таємного захоплення системи або персональних та інших даних;
 • порушують авторські права будь-якої третьої особи, патент, торгову марку, комерційну таємницю, право власності або права на публічність, конфіденційність або іншим чином порушують чинне законодавство України.

Mи залишаємо за собою право в будь-який момент видалити Ваш обліковий запис або заблокувати Вам доступ до наших послуг і Сайту в цілому, на тимчасовій або постійній основі, з поясненням причини чи без нього.

Оплата послуг та бонуси

Кожен Користувач може мати два рахунки: Основний рахунок, на якому розміщуються кошти Користувача у національній валюті – гривні, та Бонусний рахунок, на який автоматично нараховуються всі бонуси – "розумники".

Основний рахунок – рахунок, який Користувач поповнює власними коштами шляхом безготівкового перерахунку грошей за допомогою платіжної системи LiqPay.

Бонусний рахунок – це наша вдячність за те, що Ви обрали Розумний.укр, яка вимірюється в "розумниках".

"Розумники" – це умовна облікова одиниця, зарахована в електронному вигляді на Бонусний рахунок Користувача Сайту в рамках Системи бонусів відповідно до її умов та є негрошовим заохоченням.

Один "розумник" дає право отримати послуги Сайту загальною вартістю одна гривня.

Переказ із Бонусного рахунку на Основний рахунок неможливий.

Оплата за надання контактних даних Клієнта виконується у момент прийняття заявки Виконавцем.

Пріоритет використання "розумників" вище, ніж гривень із Основного рахунку: в першу чергу автоматично списуються "розумники" з Бонусного рахунку.

"Розумники" на Бонусному рахунку в жодному разі не можуть розглядатись як грошові одиниці відповідно до законодавства України, можуть бути використані виключно на послуги Сайту та не можуть бути повернуті Користувачеві у грошовій формі, не є товаром, в тому числі нематеріальним активом, і не можуть продаватися за оплату іншим Користувачам Сайту чи в інший спосіб передаватися третім особам.

У разі розірвання Договору публічної оферти або зміни профілю Користувачем "розумники" на Бонусному рахунку анулюються та не повертаються і не переносяться в інший профіль.

Остаточне рішення за всіма спірними питаннями щодо використання Бонусного рахунку приймається Розумним.укром.

Розумний.укр має право списувати "розумники" з Бонусного рахунку, зараховані помилково; пов'язані з транзакцією, що була скасована; у разі виявлення шахрайських дій; порушення Правил користування Сайту, Політики конфіденційності чи Договору публічної оферти.

"Розумники" можуть бути не прийняті при купівлі окремих видів послуг.

Дізнатися про стан Основного і Бонусного рахунку кожен Користувач може у власному профілі, проте Розумний.укр не несе відповідальності за неможливість такої перевірки, якщо це сталося внаслідок незалежних від Сайту обставин.

Правила розміщення статей у блозі

Блог – сукупність інтернет-записів. Розміщується на Сайті та призначений для публічного розміщення матеріалів Автора, що містять текст, зображення або мультимедіа. Матеріали Автора доступні стороннім читачам, які можуть вступити в публічну полеміку з Автором (у коментарях до запису).

Автор – користувач Сайту, який розміщує авторські матеріали в Блозі згідно з цими Правилами.

Матеріали – авторські тексти, зображення чи мультимедіа, правовласником яких є Автор.

Модератор – особа, яка здійснює функції модерації блогу сайту Розумний.Укр.

Модерація – дії, здійснювані модератором щодо забезпечення відповідності Блогу й окремих записів Авторів чинним Правилам. Під час модерації можуть використовуватися такі заходи: винесення попереджень окремим Авторам за вчинені ними порушення цих Правил, закриття загального доступу до Блогу якщо зміст матеріалів суперечить цим Правилам, а також інші заходи, передбачені цими Правилами.

Цей розділ Правил регламентує порядок і умови розміщення та публікації матеріалів автора в Блозі на сайті Розумний.Укр.

Даний розділ Правил визначає межі відповідальності за зміст інформації, а також за порушення прав третіх осіб, допущені Автором при розміщенні авторських матеріалів на Сайті.

Розміщуючи інформацію та авторські матеріали на сайті Розумний.Укр, Автор повинен дотримуватися обмежень, встановлених чинним законодавством України, а також цими Правилами.

У разі незгоди з цими Правилами та/або відмови від реєстрації на Сайті, розміщення авторських матеріалів не здійснюється.

Розміщення інформації у Блозі здійснюється Автором самостійно після його авторизації, яка здійснюється з моменту використання Автором власного унікального логіна і пароля. Відповідальність за збереження логіна та/або пароля несе Автор. У разі втрати пароля Автор має право на відновлення облікового запису.

Заборонені: пропаганда чи агітація до вживання наркотичних, алкогольних або тютюнових речовин; дії, що порушують принципи моралі і етики, прояви расової, національної, релігійної, мовної та ідеологічної нетерпимості, заклики до насильства, повалення легітимної влади та інші вислови, що порушують чинне законодавство України, що паплюжать честь і гідність, порушують права та інтереси третіх осіб, які охороняються законом, а також дії, які мають непристойний або зневажливий характер; порушують права громадян на приватне життя або публічний порядок; підривають суверенітет і територіальну цілісність України.

Не дозволяється розміщення Авторами на сторінках блогу текстових, графічних або звукових матеріалів, які порушують захищені законодавством інтереси третіх осіб.

Погоджуючись з цими Правилами, Автор гарантує та підтверджує наявність у нього всіх необхідних прав та повноважень, необхідних для розміщення інформації та авторських матеріалів на сайті Розумний.Укр і підтверджує, що зазначена інформація не порушує яким-небудь чином встановлених законодавством України прав третіх осіб.

Не дозволяється публікація чужих матеріалів без зазначення автора і посилання на першоджерело (в т. ч. використання їх як цитат).

Заборонено розміщувати фрагмент матеріалу з посиланням на повну версію на іншому інтернет-ресурсі.

Відповідальність за несанкціоноване копіювання та використання Матеріалів несуть особи та організації, які неправомірно використали Матеріали, розміщені на сайті Розумний.Укр.

До того часу, доки не встановлено інше, всі особисті майнові та немайнові права на Матеріал належать Автору, який їх розмістив. Автор попереджений про встановлену чинним законодавством України відповідальність за неправомірне використання та розміщення чужих творів. У разі якщо буде встановлено, що Автор, який розмістив Матеріали не є правовласником, ці Матеріали будуть вилучені з вільного доступу на першу вимогу законного правовласника протягом трьох днів з моменту отримання письмового повідомлення (вимоги) поштою.

Розумний.Укр не несе відповідальності й не приймає жодних зобов'язань за точність, корисність або доступність будь-якої інформації, переданої або опублікованої за допомогою ресурсу Розумний.Укр, а також не несе відповідальності або зобов'язань ні за які торгові або інвестиційні рішення, прийняті на основі цієї інформації.

Сервіс Блог надається виключно в інформаційних цілях, і будь-який контент, розміщений у ньому, не призначається для комерційних чи інвестиційних цілей.

Прийняттям умов цих Правил Автор підтверджує свою обізнаність з правами, наданими чинним законодавством України і дає свою добровільну згоду на оприлюднення своїх персональних даних у веденні Блогу. Автор у будь-який момент може змінити свою персональну інформацію, що міститься на сайті Розумний.Укр або вимагати видалення з Блогу разом з персональною інформацією. Видалення з Блогу і персональної інформації Автора відбувається протягом трьох робочих днів після одержання відповідного звернення поштою.

При недотриманні Правил ми маємо право:
а) зробити попередження. Більше 2-х попереджень тягнуть за собою реалізацію підпунктів в) або г) цього пункту;
б) видалити статтю, що порушує дані Правила;
в) заблокувати користувача на один місяць;
г) видалити користувача без права на поновлення.

Ми оголошуємо своє рішення щодо модерації блогу, але залишаємо за собою право не вступати в листування з авторами-порушниками та не обговорювати прийняті рішення публічно.

Перебуваючи на сторінках Розумний.Укр і залишаючи коментарі, Ви приймаєте ці Правила.

Коментар може бути вилучений, якщо:

 • пропагує ненависть, дискримінацію за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи, погрози на адресу інших учасників обговорення, конкретних осіб чи організацій, порушує будь-які відповідні норми права;
 • поширює персональні дані третіх осіб без їх згоди;
 • переслідує комерційні цілі, що містять спам, рекламну інформацію, посилання на ресурси, що не відносяться до теми цієї статті;
 • містить обсценну лексику та її похідні, а також натяки на вживання лексичних одиниць, що підпадають під це визначення;
 • містить скарги, прохання особистого характеру, повідомлення та прохання, пов'язані з персональними життєвими ситуаціями і вимагають відповіді – крім тих випадків, коли автор у зрозумілій і недвозначній формі висловив бажання отримувати подібні коментарі;
 • коментатор видає себе за співробітника сайту, автора і т. п.

Всі можливі суперечки з приводу Правил розв'язуються згідно з нормами чинного законодавства України.

Матеріали, розміщені у блозі на Розумний.Укр заборонено публікувати ще де-небудь без посилання на оригінал статті на сайті Розумний.укр.

Авторські права та торгові марки

Структура, дизайн і верстка Сайту, а також інформація або інший вміст (включаючи, але не обмежуючись, текст, графіку, програмне забезпечення, фотографії, аудіо та відео файли) на Сайті (далі – Вміст), охороняються українським та міжнародним законодавством, зокрема Законом України «Про авторське право і суміжні права», а також цими Правилами користування.

Ви повідомлені і погоджуєтеся з тим, що Вміст є виключною власністю Розумний.укр. Ми допускаємо використання невеликих частин Вмісту за таких умов:

 • Ви будете використовувати Вміст Сайту тільки у своїх інформаційних та некомерційних цілях, або для особистого використання, і Вміст не буде скопійовано або розміщено деінде в Інтернеті або поширено в будь-яких засобах масової інформації;
 • Ви утримаєтеся від зміни Вмісту.

Використання Вмісту в будь-яких інших цілях заборонено, і тягне за собою юридичну відповідальность відповідно до чинного законодавства. Ви не можете створювати похідні від Вмісту матеріали, посилання або фрейми на іншому сайті, використовувати Вміст на будь-якому іншому сайті, без попереднього письмового дозволу Розумний.укр. Вам не передається жодних прав власності на будь-який Вміст у результаті доступу до Вмісту або друку такого Вмісту.

Розумний.укр поважає право на інтелектуальну власність інших осіб і розраховує, що Ви робите так само.

Посилання

Виключно для Вашої зручності ми можемо надавати посилання на інші веб-сайти, котрі можуть бути Вам цікаві. Тим не менш, Розумний.укр не контролює і не супроводжує такі веб-сайти і не несе відповідальності за їх зміст і функціональність, а також не несе відповідальність за точність і достовірність будь-якої інформації, даних, думок, рекомендацій і тверджень, що містяться в таких запропонованих веб-сайтах. Якщо Ви вирішили зайти на будь-який з таких сайтів третіх осіб, Ви робите це на свій страх і ризик.

Ви не можете розмістити посилання на Сайт без письмового дозволу засновників сайту Розумний.укр. Якщо Ви зацікавлені в розміщенні посилання на Сайт, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Ми не гарантуємо і не наполягаємо

Розумний.укр функціонує з метою допомогти Користувачам знайти Виконавців/Клієнтів якомога легше і швидше. Разом з тим, Користувач використовує Сайт на свій страх і ризик.

Хоча ми доклали значних зусиль для перевірки кваліфікації та надійності Виконавців, якості їхніх товарів та послуг, ми не можемо гарантувати і не ручаємося за ефективність певного Виконавця і якість його товару або послуги, терміни доставки товару або виконаних послуг, обсяги потрібних товарів тощо. Виконавці не є співробітниками чи агентами Розумний.укр. З іншого боку, Розумний.укр не є агентом Виконавців і ніяк від них не залежить. Розумний.укр не несе відповідальність за виконання будь-якої відправленої заявки. Ми радимо Клієнту самостійно переконатися при зустрічі/розмові, що Виконавець правильно Вас зрозумів та має необхідну кваліфікацію для послуг або товарів, які необхідні Клієнтові. Розумний.укр не наполягає на використанні послуги якогось конкретного Виконавця. Вибір повністю залежить від Клієнта. Ми радимо Виконавцю самостійно переконатися у платоспроможності Клієнта.

Спір з Виконавцем або Клієнтом

Якщо у Вас виникли розбіжності з будь-яким Виконавцем або Клієнтом, Вам потрібно вирішити такий спір самостійно шляхом мирних переговорів. Розумний.укр не розглядає спори між Клієнтами і Виконавцями, і не несе відповідальності за суперечки, претензії, втрати, травми, непередбачені витрати або збитки будь-якого іншого роду, які можуть виникнути унаслідок дій Виконавця або Клієнта, або як-небудь пов'язані з ними. В обмін на право заходити на Сайт, Ви погоджуєтесь на звільнення Розумний.укр, його дочірніх підприємств, філій, співробітників, директорів, агентів, ліцензіарів, спонсорів, меценатів та інших партнерів від будь-яких претензій, вимог і звинувачень у спричиненні збитків будь-якого роду і характеру, що виникли під час або внаслідок співпраці Клієнта і Виконавця.

Відмова від гарантій

Розумний.укр не дає жодних гарантій щодо безперебійної та безпомилкової роботи Сайту, щодо оперативного виправлення недоліків, щодо постійного оновлення тощо.

Ви повідомлені і погоджуєтеся, що послуги Розумний.укр і право доступу до Сайту надаються Вам на безоплатній основі, без будь-яких гарантій у будь-якому випадку. У випадку будь-яких претензій Користувач має право припинити користуватися послугами Розумний.укр або Сайту в будь-який час.

РОЗУМНИЙ.УКР КАТЕГОРИЧНО ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ, ПРЯМИХ АБО НЕПРЯМИХ, ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ ГАРАНТІЯМИ ПРИБУТКУ, ПРИДАТНОСТІ САЙТУ ДЛЯ ЯКОГО-НЕБУДЬ КОНКРЕТНОГО ВИКОРИСТАННЯ, ГАРАНТІЙ, ЩО ПЕРЕВІРКА НАМИ КВАЛІФІКАЦІЇ ТИХ, ХТО НАДАЄ ТОВАРИ І ПОСЛУГИ, ДОСТАТНЯ, АБО ЩО ІНФОРМАЦІЯ, ОТРИМАНА В ХОДІ ТАКОЇ ПЕРЕВІРКИ Є ТОЧНОЮ, АКТУАЛЬНОЮ ТА ДОСТОВІРНОЮ. ВИ УСВІДОМЛЮЄТЕ, ЩО РОЗУМНИЙ.УКР НЕ ГАРАНТУЄ І НЕ НАДАЄ АБСОЛЮТНОЇ ВПЕВНЕНОСТІ ЩОДО ЯКОСТІ ТОВАРІВ І ПОСЛУГ, ЩО НАДАЮТЬСЯ БУДЬ-ЯКИМ ВИКОНАВЦЕМ, А ТАКОЖ ПЛАТОСПРОМОЖНОСТІ КЛІЄНТІВ.

РОЗУМНИЙ.УКР НЕ МОЖЕ ГАРАНТУВАТИ, ЩО ФАЙЛИ, ЯКІ ВИ ОТРИМУЄТЕ З НАШОГО САЙТУ, НЕ МАЮТЬ ВІРУСІВ АБО ІНШИХ ШКІДЛИВИХ ЕЛЕМЕНТІВ. ТІЛЬКИ ВИ НЕСЕТЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКІ РЕЗУЛЬТАТИ АБО НАСЛІДКИ ДОСТУПУ ДО НАШОГО САЙТУ ТА ВИКОРИСТАННЯ ВМІСТУ, І ДЛЯ ЦЬОГО САМОСТІЙНО ВЖИВАЄТЕ ВСІХ НЕОБХІДНИХ ЗАХОДІВ ОБЕРЕЖНОСТІ ДЛЯ ВПЕВНЕНОСТІ, ЩО БУДЬ-ЯКИЙ КОНТЕНТ, ДО ЯКОГО ВИ МАЄТЕ ДОСТУП, ЗАВАНТАЖИЛИ АБО ОТРИМАЛИ ІНШИМ ШЛЯХОМ З НАШОГО САЙТУ, НЕ МІСТИТЬ ВІРУСІВ АБО ІНШИХ ШКІДЛИВИХ КОМПОНЕНТІВ.

Обмеження відповідальності

ВИ ПОВІДОМЛЕНІ І ЗГОДНІ, ЩО РОЗУМНИЙ.УКР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ПРЯМІ, НЕПРЯМІ, ЗАГАЛЬНІ, СПЕЦІАЛЬНІ, КОМПЕНСАЦІЙНІ, ПОБІЧНІ, НАСЛІДКОВІ (В ТОМУ ЧИСЛІ ВТРАТУ ПРИБУТКУ), ТИПОВІ АБО ШТРАФНІ ЗБИТКИ (НАВІТЬ ЯКЩО РОЗУМНИЙ.УКР БУЛО ВІДОМО ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКИХ ЗБИТКІВ), ЩО ЯКИМОСЬ ЧИНОМ ВИНИКАЮТЬ ЧЕРЕЗ ДОСТУП ДО НАШОГО САЙТУ, АБО ЧЕРЕЗ ВИКОРИСТАННЯ НАШОГО САЙТУ АБО НАШИХ ПОСЛУГ. РОЗУМНИЙ.УКР НЕ НЕСЕ НІЯКОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ, НЕПРЯМІ, ЗАГАЛЬНІ, СПЕЦІАЛЬНІ, КОМПЕНСАЦІЙНІ, ВИПАДКОВІ, НАСЛІДКОВІ (У ТОМУ ЧИСЛІ ВТРАТИ ПРИБУТКУ), ТИПОВІ АБО ШТРАФНІ ЗБИТКИ (НАВІТЬ ЯКЩО РОЗУМНИЙ.УКР БУЛО ВІДОМО ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКИХ ЗБИТКІВ), ЩО ВИНИКЛИ ВНАСЛІДОК ДІЙ БУДЬ-ЯКОЇ ОСОБИ У ЗВ'ЯЗКУ З ВИКОРИСТАННЯМ САЙТУ АБО ПОСЛУГ РОЗУМНИЙ.УКР, АБО УШКОДЖЕНЬ, ПОВ'ЯЗАНИХ З ТАКИМИ ДІЯМИ, ВКЛЮЧАЮЧИ ТІЛЕСНІ УШКОДЖЕННЯ, ЕМОЦІЙНИЙ СТРЕС АБО ПОВ'ЯЗАНІ З ЦИМ ЗБИТКИ ВІД ТОВАРІВ АБО ПОСЛУГ, НАДАНИХ ВИКОНАВЦЯМИ.

Компенсації

Ви повідомлені і згодні відшкодовувати будь-які збитки Розумний.укр, його дочірніх підприємств, філій, співробітників, директорів, агентів, ліцензіарів, спонсорів, меценатів та інших партнерів, що виникли в результаті порушення Вами цих Правил користування, використання Вами Сайту і послуг Розумний.укр, Ваших відносин з будь-якими Виконавцями або Клієнтами, або при порушенні Вами будь-яких прав третіх сторін.

Прикінцеві положення

Ці Правила користування регулюються законодавством України. Ви погоджуєтеся, що підпадатимете під виключну юрисдикцію України, а також повідомлені і згодні, що будь-які спори і претензії, будуть вирішуватися шляхом мирних переговорів, або, у разі неможливості вище зазначеного, розглядатимуться виключно в українських судах.

Якщо будь-яке положення цих Правил користування буде визнано незаконним, недійсним або нездійсненним будь-яким судом України, який має на те відповідні повноваження, то таке положення має бути замінене на законне, зберігши при цьому дух такого положення. В іншому разі, якщо зміна неможлива, таке положення має бути виключено. Правила користування будуть застосовуватися також до правонаступників та ліцензіатів Розумний.укр. Відмова Розумний.укр виконати або дотримуватись будь-якого положення Правил користування в будь-якому одиничному випадку не означає відмову від такого права або положення взагалі.

Ці Правила користування є єдиним і вичерпним договором між Вами і Розумний.укр і замінюють собою всі усні та письмові договори.

Якщо Вам потрібна додаткова інформація щодо цих Правил користування, будь-ласка зв'яжіться з нами.