(050) 073-9254

(098) 256-6366

infoit@outrozu@mnyiinukr.com

Розумний.укр – місце зустрічі Замовників та Виконавців

Сервіс, який суттєво полегшить Ваше життя!

Розумний.укр – всеукраїнський он-лайн сервіс, який легко та швидко допоможе знайти, з одного боку, Замовників для Ваших товарів та послуг у сфері бізнесу, фрілансу, підробітку, а з іншого – необхідні товари та послуги. Підключайтесь та отримуйте будь-яким зручним способом реальні контакти Замовників та Виконавців з усіх куточків України. Розумний.укр – ефективніше реклами!

Замість банальної фрази «Ми молода команда, що динамічно розвивається», розповімо про себе у цифрах та фактах:

 1. На сьогодні понад 1200 Виконавців і понад 1600 Замовників успішно користуються нашим сервісом, і щодня ці числа зростають.
 2. Охоплюємо навіть маленькі міста та села України: на рахунку виконані проекти в десятках населених пунктів з чисельністю до 30 000 чоловік.
 3. Мінімальний час від подання заявки до отримання списку виконавців складає від 20 хвилин.
 4. Оплата за контакти Замовників настільки символічна, що в більшості випадків вона менша 1% від вартості заявки.
 5. Якість роботи оцінюється Замовником, який залишає відгук і дає незалежну оцінку. Таким чином формується рейтинг Виконавців, по якому відбираються найкращі. Кращим Виконавцям ми відправляємо більше заявок!
 6. Суттєва економія часу на пошук Виконавців, готових виконати заявку в потрібний час у потрібному місці.
 7. У нашій команді більше 10 експертів, які слідкують за своєчасним виконанням замовлення і цікавляться у Замовників якістю роботи Виконавця.

Пропонуєте послуги чи продаєте товари?

Тоді Розумний.укр для Вас – справжня знахідка і додаткове джерело доходів. Чому? Відповідь очевидна:

 1. Зростання прибутку за рахунок нових Замовників, яких ми будемо Вам регулярно направляти.
 2. Плата тільки за контакти Замовників, а не просто за рекламу.
 3. Збереження дорогоцінного часу та зусиль на постійних пошуках Замовників.
 4. Перспективи розвитку свого бізнесу, фрілансу, підробітку, перебуваючи у будь-якому, навіть невеликому, місті України.
 5. Чим вищий Ваш рейтинг – тим більше цікавих заявок!

Подумайте, навіщо витрачати час і кошти на рекламу, яка не працює? Зареєструйтесь за дві хвилини на нашому сервісі та отримуйте контакти нових клієнтів без особливих зусиль!

Чому з нами вигідно та зручно працювати?

Уявіть, що Ви зайняті роботою, проводите вільний час із сім’єю чи просто відпочиваєте. Перевіряєте електронну пошту, а там заявка від Замовника. Несподівано, адже Ви не доклали жодних зусиль, він сам знайшов Вас. Вже після тижня роботи через сервіс Розумний.укр Ви звикнете до такої ситуації, матимете більше вільного часу, а Замовники засиплять Вас заявками!

Що ще Вас приємно здивує?

 1. Проста реєстрація. Щоб стати Виконавцем, Вам не треба проходити стажування, курси. Не треба надавати різні дипломи та фотографію паспорта. Достатньо заповнити просту анкету, і ми зв’яжемось з Вами для уточнення деталей.
 2. Вихід на регіональний ринок. Наш сервіс охоплює навіть невеликі міста України, тому кожен може стати Виконавцем і знайти постійних Замовників своїх послуг.
 3. Мінімальна плата. Знаєте, скільки коштує 1 заявка? Лише 5 гривень. За ці гроші Ви не купите навіть шоколадку. А зараз уявіть, як збільшаться Ваші доходи уже після початку роботи з новим Замовником!

А для Вашої впевненості ми стимулюємо постійний попит на Ваш товар чи послуги, так як клієнтська база у нас розширюється щоденно. Чого очікуємо від Вас? Відповідального підходу і якісного виконання роботи, а в свою чергу сервіс Розумний.укр надасть Вам ще більше Замовників!

див. ЧаПи для детальнішої інформації


Шукаєте спеціаліста у конкретній сфері чи бажаєте придбати якісні товари?

Тоді Ви маєте кілька варіантів:

 • почати пошук за оголошенням, згаяти час і не знайти відповідного Виконавця;
 • відвідати різні біржі і торгові майданчики, зіткнутися з непунктуальністю співробітників, завищеними розцінками чи низькою якістю товару;
 • зареєструватися на сайті Розумний.укр, зв’язатися з найкращим Виконавцем чи знайти недорогі товари високої якості.

А що виберете Ви?

Доки Ви думаєте, кожен наш новий Замовник зберігає дорогоцінний час, гроші та зусилля на пошук кваліфікованого спеціаліста, отримує надійний захист даних і в найкоротший термін отримує результати. Додатковий бонус до співпраці з нами – безкоштовні послуги для Замовників. Так, символічна плата береться тільки з Виконавців за кожного залученого Замовника.

Принципи, на яких базується наша діяльність:

 1. Довіра. Ми прагнемо працювати і будувати довірливі стосунки з кожним партнером і користувачем сервісу. На першому етапі ми ретельно перевіряємо контакти. А надалі при підборі потрібного Виконавця враховуємо кваліфікацію, співвідношення ціни і якості, місцезнаходження, готовність виконати заявку в потрібний час. Також кожен Замовник ставить свою незалежну оцінку за виконану роботу, що відображає його задоволеність і міру довіри до Виконавця.
 2. Чесність. Можете не хвилюватися, ми не завищуємо навички та уміння Виконавців, у нас все чесно і прозоро. Ви самі визначаєте їх рівень.
 3. Простота. Не потрібно витрачати багато часу, щоб подати заявку. Достатньо заповнити одну просту форму.

Ми цінуємо довіру Замовників, прагнемо постійно покращувати сервіс, тому в кожного Виконавця на основі відгуків та оцінок клієнтів формується рейтинг, згідно з яким обираються найкращі. Наша мета – допомогти Замовнику знайти чудового спеціаліста чи якісний товар у найкоротші терміни. Підключайтесь до сервісу Розумний.укр, який стане місцем зустрічі Замовників і Виконавців, а його змінити неможливо!

див. ЧаПи для детальнішої інформації


Чому ми це робимо?

Наше правило – “Думай глобально, дій локально”! Основні завдання Розумний.укр:

 • сприяти розвитку малого та середнього бізнесу, кооперації, взаємодопомоги, соціальної відповідальності у бізнесі;
 • підтримати підприємців, які дійсно люблять власну справу, познайомити й об'єднати однодумців;
 • підвищити рівень прозорості, поваги та довіри в бізнесі;
 • сприяти розвитку локальної економіки та громадянського суспільства, підвищити незалежність місцевих громад.

Ви з нами, бо Ви – найкращі!


Поширити