(050) 073-9254

(098) 256-6366

infoit@outrozu@mnyiinukr.com

Блог

Ярослав Максимович — про те, завдяки чому його проект зростає щомісяця на 20%.

Фото з сайту hubs.ua

21.02.2018 13:27, Болотна Юлія

Як вийти на ринок екологічно чистого харчування, знайшовши на це інвестиції.

Кооператив «Родинний добробут» — це 28 гектарів землі колишнього колгоспу в Київській області, на 2,8 з яких вирощуються органічні продукти: малина, овочі й зелень. Ціни продуктів не значно перевищують аналогічні, але невідомого походження на базарі. Досягти цього вдалося завдяки цілому ряду факторів, зокрема, власній землі й продуманому асортименту.

Фото з сайту hubs.ua

 

13.02.2018 17:41, Болотна Юлія

Директор digital-агентства Citrine — про SMM для малого й середнього бізнесу.

Фото з сайту hubs.ua

06.02.2018 19:18, Болотна Юлія

Старший менеджер Deloitte про досвід впровадження робота у своїй компанії.

Фото з сайту hubs.ua

04.02.2018 11:10, Болотна Юлія

СЕО проекту Cardiomo Family Роман Бєлкін про важливість отримання релевантної оцінки своєму задуму на початковому етапі стартапу.

Фото з сайту hubs.ua

 

29.01.2018 21:35, Болотна Юлія

Ринок страхування — досить консервативний, важко приймає інновації. Принаймні про це свідчить історія Фредді Макнамари, засновника додатку Cuvva (Единбург, Шотландія) із продажу так званої «автоцивілки» у Великобританії.

Фото з сайту hubs.ua

24.01.2018 10:42, Болотна Юлія

На любові людей до тварин вже навчилися будувати бізнес. В цьому контексті українці можуть похвалитися вдалим стартапом Petcube, який розробив гаджети для домашніх улюбленців.

Фото з сайту hubs.ua

11.01.2018 12:30, Болотна Юлія

Можливо, коли ви відвідували бар або інший концептуальний заклад, до вас приходила думка: а чи не відкрити свій? Потім починали роздумувати про його особливості (у дизайні, меню або сервісі), які там обов'язково б були. Але до реалізації справа так і не доходила. Чи варто вплутуватися в ресторанний бізнес? Від чого залежить успіх і як обрати назву для закладу?

 Фото з сайту hubs.ua

09.01.2018 10:53, Болотна Юлія

Важко не любити Ештона Кутчера. Як і в багатьох інших голлівудських акторів, у нього є особливий шарм, який збирає довкола славу, можливості й успіх. Але є одна річ, яка відрізняє Ештона від інших. Послухавши сьогодні як він говорить про найважливіше у своєму житті (список починається з його дружини, Міли Куніс і їхньої доньки), ви розумієте, що це людина, яка дійсно вміє розставляти життєві пріоритети.

З іншого боку, ви можете почути, з якою пристрастю й захопленістю він говорить про інвестування, технології й стартапи. Це один з небагатьох чоловіків, хто вдало поєднує дві абсолютно різні сфери — кінематограф і технології.

Фото з сайту startupukraine.com

05.01.2018 18:24, Болотна Юлія

На одному з бізнес-сніданків засновниця компанії Zarina Наталія Нетовкіна поділилася власним баченням бізнесу.

Фото з сайту startupukraine.com

23.12.2017 22:28, Болотна Юлія

Мрії про власну справу завжди обіцяють підприємцю золоті гори у вигляді черги з клієнтів, десятків замовлень і постійно зростаючих доходів. Але на практиці, перш ніж дістатися до цих самих золотих вершин, потрібно добряче попрацювати й щодня вирішувати все нові й нові проблеми. Особливо це стосується новачків, які не мають досвіду практичної реалізації проектів. Але не все так погано, як може здатися на перший погляд. Ми розповімо про п'ять питань і проблем, які заважають спати практично всім підприємцям-початківцям.

Фото з сайту startupukraine.com

20.12.2017 23:50, Болотна Юлія

Цілком імовірно, що в якийсь момент вашого життя у вас з'явилася бізнес-ідея — навіть якщо ви цього не усвідомили. Деяким людям приходить ідея можливого вирішення поширеної проблеми, але вони не надають їй належної уваги, не обговорюють її всерйоз. Інші генерують ідею для бізнесу й фіксуються на ній, постійно намагаючись щось зробити, але так і не зрушуються з місця.

Фото з сайту startupukraine.com

18.12.2017 18:45, Болотна Юлія

На початку березня Саша Лазар-Боровицька відкрила власну кав'ярню «Мигдаль coffee room». Як їй вдалося побороти страхи і стартувати з власним бізнесом, незважаючи на всі обставини — читайте в нашому інтерв'ю.

Фото з сайту startupukraine.com

16.12.2017 20:39, Болотна Юлія

Коли бізнес-сезон у розпалі, саме час подумати про зміну обстановки. Пам'ятайте просту істину: відпочивати потрібно до того, як втомився. Тоді продуктивність буде вищою, енергії й рішучості для важливих справ буде більше.

Підприємець повинен відпочивати із розумом. Навряд чи пролежати на дивані всі вихідні — це ваш варіант (хіба що разочок).

Один із продуктивних і корисних варіантів відпочинку — бізнес-тур.

Фото з сайту startupukraine.com

14.12.2017 22:32, Болотна Юлія

У підприємця робочий день не закінчується: коли розвиваєш свій бізнес, ти на зв'язку 24/7. У такому ритмі оптимізувати графік і зробити робочий процес максимально комфортним — must do. Але ми живемо в ХХІ столітті (ура!) і для таких суперзайнятих людей як підприємці постійно з'являються інструменти для планування, контролю завдань команди, сортування e-mail. Додатки можна знайти на будь-який смак.

Фото з сайту startupukraine.com

12.12.2017 16:51, Болотна Юлія

Як залучити інвестиції й закрити угоду на $5,3 млн? Відповідь знає Євген Виборов, співзасновник каліфорнійської компанії YayPay.

Фото з сайту startupukraine.com

07.12.2017 22:40, Болотна Юлія

Підприємці — це люди, які кинули роботу з 9 до 18, щоб працювати цілодобово. Знайомо? Постійна гонитва за цілями, відкриття нових можливостей і розширення горизонтів, здається, не припиняється ніколи. Але, як стверджують досвідчені підприємці, працювати 24 години на добу зовсім не продуктивно, а навіть і навпаки — загрожує недосипанням, дратівливістю й неуважністю. І тут виникає питання: у чому сила? Сила в ранніх підйомах. Ранкові години, присвячені собі й новим ідеям, сприяють ефективній роботі й новим досягненням. То що ж повинен встигнути зробити підприємець до 7-ї ранку?

Фото з сайту startupukraine.com

03.12.2017 18:57, Болотна Юлія

Команда Move on Miles про те, чого не вистачає вітчизняним айтішникам.

Раніше зі своїм HR-Tech стартапом Hirehunt команда пройшла акселерацію в Словенії та Кремнієвій Долині. Півроку тому хлопці переїхали до Києва, і зараз в якості резидентів TCDC працюють над новим проектом Move on Miles. Його головна мета  допомога українцям відкривати свої IT-компанії в нашій країні.

Засновники Андрій Бондаренко (CEO), Микита Горський (CFO) і Костянтин Турчак (CMO) розповіли, чому IT-аутсорс це не тільки експорт мізків і приплив валюти в Україну, а також дали поради щодо побудови здорової IT-екосистеми.

Фото з сайту hubs.ua

28.11.2017 22:58, Болотна Юлія

Засновниця програми про те, чому в бізнесі важливо вирішувати проблему, за яку люди готові платити.

Додаток «Ліки Контроль» націлений допомогти покупцеві уникнути придбання медикаментів, які не зареєстровані або заборонені Міністерством охорони здоров'я, та знайти дешевший аналог препарату. Ми розпитали засновницю програми Наталю Гуран про її досвід роботи над додатком.

Фото з сайту hubs.ua

24.11.2017 23:25, Болотна Юлія

Добігає кінця жовтень, осінь наступає на вулиці і термометри, наш конкурс закінчено і ми підвели підсумки. Нагадаємо: з 14 вересня по 14 жовтня проходив конкурс, за підсумками якого розігрувалися 6 сертифікатів від інтернет-магазину Rozetka.ua: три на 200, два на 500 і один на 1 000 гривень.

Болотна Юлія, щаслива переможниця конкурсу

21.11.2017 16:29, Vitalii Tron