(050) 073-9254

(098) 256-6366

infoit@outrozu@mnyiinukr.com

Блог

Із IТ-аутсорсингу в продуктовий бізнес: як Микола Гончаров створив iPromo

26.06.2018 16:22

Миколі Гончарову набридло продавати мізки програмістів, тому він відмовився від розвитку IТ-аутсорсингової компанії Miritec і створив новий продукт — iPromo. Це сервіс з автоматизації інтернет-маркетингу, який допомагає розвивати малий та середній бізнес в усьому світі.

Фото з сайту retailers.ua

Свій перший бізнес Микола Гончаров запустив разом із другом-програмістом ще в 2010-му році. Тоді він працював системним адміністратором в туристичному операторі й побачив, що турагентства постійно звертаються до операторів за оновленням цін і турів. Він вирішив автоматизувати цей процес за допомогою e-mail-маркетингу.

«Якщо ти продавець або маркетолог, знайди друга-партнера-програміста і переконай його працювати ночами, щоб створити перший прототип проекту». сміється підприємець. У Миколи Гончарова так і сталося. Його друг написав програму автоматизованого e-mail-маркетингу, що дозволяє туроператорам оперативно інформувати своїх турагентів про зміни. Так з'явилася компанія під назвою Quality. Її продукт швидко став популярним, і всього за рік Гончарову вдалося залучити близько 200 клієнтів-туроператорів.

Справа Миколи розвивалася, і невдовзі партнерів стало кілька. Вони підтримали його та повірили у велике майбутнє компанії. Компаньйони вирішили не зупинятися й спробувати свої сили в IТ-аутсорсингу. Просто уявіть собі: спочатку Miritec займала 10 кв. м в офісі їх першого клієнта, якому засновники платили за оренду не грошима, а роботою декількома годинами програмування.

Попит на працю програмістів зростає в усьому світі, знайти замовників на українських кодеров не склало труднощів. Miritec швидко розвивалася. Через кілька років компанія вже генерувала річний оборот в $ 2-3 млн, площа офісу зросла, у ній з'явилися тенісні столи та м'які пуфи усі атрибути офісів ІТ-компаній.

Але в якийсь момент підприємець усвідомив, що бізнес вже не приносить йому ні задоволення, ні грошей. Микола почав шукати причини, чому так сталося. Після тривалих роздумів і пошуків він зрозумів, що йому не вистачає знань по системі управління. Знайомі порекомендували пройти навчання в одній із шкіл бізнесу. І це стало переломним моментом.

Навчання кардинально змінило світогляд підприємця. Зокрема, під час навчання всі бізнесмени-учасники відповідають для себе на питання, що є продуктом компанії, яка місія бізнесу. Для Миколи Гончарова відповідь виявилася невтішною. Він зрозумів, що, по суті, є IТ-спекулянтом купує робочу силу дешево й продає дорого.

«В аутсорсингу можна стати найкращими в світі, каже Микола Гончаров. Є безліч компаній, у яких працюють по кілька тисяч розробників. Коли ти продаєш не рішення, а дешеву робочу силу, то не розумієш, чи приносить твоя робота користь». Гончаров більше не хотів «продавати людей» і, розділивши бізнес зі своїми партнерами, вирішив створити повноцінний IТ-продукт, який був би корисний бізнесу. Цим продуктом став iPromo.

Фото з сайту retailers.ua

На допомогу малому та середньому бізнесу

На створення власного IТ-продукту вплинув досвід Миколи Гончарова, отриманий ним в ході співпраці із компанією Coca-Cola. Під час проведення чемпіонату з футболу «Євро-2012» компанія Coca-Cola проводила масштабну акцію. На кожній кришечці був надрукований промокод, за яким розігрувалися склянки, футболки, плеєри. Такий проект неможливий без IТ-інфраструктури потрібно було реєструвати промокоди на сайті, по СМС, генерувати розіграші. Компанія Miritec виграла тендер на розробку ІТ і успішно реалізувала цей проект.

За наступні чотири роки Miritec працювала більш ніж у 20-ти країнах світу. Так Микола Гончаров детально занурився в цифровий маркетинг. У процесі співпраці бізнесмен зрозумів: усе, що роблять глобальні компанії в digital-маркетингу, може бути доступно не тільки великим брендам, але також малому та середньому бізнесу.

Він захопився цією ідеєю і під неї знайшов інвестора, який погодився вкласти в проект $ 1 млн (його ім'я підприємець не розголошує). Як йому це вдалося? Гончаров зазначає, що і тут йому допоміг досвід, отриманий у бізнес-школі, а саме вміння будувати системний бізнес. «Інвестора не цікавить просто ідея, йому потрібно розуміти, що при зростанні бізнесу команда впорається з керуванням, а це можливо лише тоді, коли бізнес системний», зазначає Гончаров. Він показав інвестору організаційну схему майбутньої компанії, посадові обов'язки співробітників, регламенти бізнес-процесів, систему управління фінансовими потоками. Наявність системи управління істотно спростила аудит due diligince, який проводять інвестори.

Протягом року вони провели 750 консультацій серед власників малого та середнього бізнесу. Компанія витратила $ 300 000 доларів США на рекламу, щоб підприємці залишили заявку на безкоштовну консультацію та поділилися своїми даними. iPromo зібрала дані більш ніж 50-ти проектних агентств.

Інтернет-маркетинг включає в себе три основні параметри платформу (сайт, мобільний додаток, групу в соцмережі і т. д.), механіку просування (знижки, купони, розіграші, конкурси) і рекламні канали (контекстна й медійна реклама, SMM). iPromo автоматизує ці процеси.

Як це працює? Власник бізнесу відповідає на питання про свій бізнес, продукт, аудиторію,  маркетингові завдання, які хоче вирішити, а iPromo визначає платформу, тип механіки й канали просування. Тип механіки й канали просування індивідуальні для кожної галузі бізнесу.

Підписка на iPromo коштує $ 500-3 500 щомісяця, в цю суму вже включений рекламний бюджет. Мінімальний контракт сім місяців. Два місяці йде на підготовку платформи, контенту, налаштування процесів, 4-5 місяців реклама. За цей період досягається основна мета налагоджується сталість потоку звернень клієнтів. Гончаров підкреслює, що iPromo не продає охоплення або кліки: ні, усе набагато серйозніше й далекоглядніше. iPromo гарантує потік клієнтів, це записано в умовах договору.

Клієнтами iPromo вже стали такі компанії, як: SkyPark, мережа шкіл FLASH, GPS-Monitoring, MarshMallow і багато інших. Зараз у iPromo 15 клієнтів-власників і ще 60 на черзі. За два місяці роботи iPromo вже підписала контракти на $ 600 000. Тетяна Тасіц, власниця мережі шкіл англійської мови FLASH, розповідає, що інтернет-маркетинг останні два роки був для неї головним болем, тому що кожен підрядник, чи то веб-студія, чи СММ-агентство, намагаються диктувати свої умови. За два місяці IPromo налаштувала посадочні сторінки для різних продуктів, рекламу в Google і Facebook. Реклама тільки почала працювати, але підприємець вірить, що головного болю з інтернет-маркетингом стане менше, а клієнтів більше.

Фото з сайту retailers.ua

Світові амбіції

Місія новоспеченої компанії посилити бренди в усьому світі. Компанія відкрила офіси у Варшаві й Нью-Йорку. У київському офісі працює 50 чоловік. За три-чотири роки підприємець планує продати більше ніж 100 000 проектів і вийти на IPO. Зараз Микола Гончаров знаходиться на етапі переговорів по залученню ще $ 5 млн від міжнародних інвесторів для масштабування компанії на ринку США.

«Ми продаємо «маркетинг в один клік» власник здійснює замовлення, оплачує послуги щомісяця, усе інше робимо ми: рекламу, контент, розробку стратегії й доставку клієнтів продавцеві», пояснює Микола Гончаров.

Усім власникам бізнесу він рекомендує не скупитися на свою освіту й інвестувати в себе і у своє майбутнє. «Я знаю, що я нічого не знаю. З усвідомлення цього факту починається розвиток бізнесу»,  каже Микола Гончаров.


Поширити