(050) 073-9254

(098) 256-6366

infoit@outrozu@mnyiinukr.com

Блог

Скільки б не виникало суперечок про сімейний бізнес, у кожного своя історія. Історія сімейного бізнесу пальт Nove Ксенії Харченко триває вже 7 років. Ксенія точно знає у якому напрямку розвивати проект. В інтерв'ю дівчина розповіла про те, як змінювався її бренд за роки роботи та яким вона бачить подальший розвиток Nove.

 Фото з сайту startupukraine.com

03.09.2017 21:16, Болотна Юлія

Якщо чогось не знаєш — дізнайся, якщо не вмієш — навчись. Слів «не можу» і «не знаю» не існує.

Це історія про те, як вийти на переповнений ринок, у «червоний» океан і боротися. Альона Безрукава рік тому заснувала проект із пошуку авіаквитків Flypoint з інвестиціями трохи більше 500 доларів і зараз активно розвиває бізнес. В інтерв’ю вона розповіла про свій досвід й дала кілька слушних порад підприємцям-початківцям.


Фото з сайту startupukraine.com

30.08.2017 18:25, Болотна Юлія

Складнощі можуть виникати в будь-якій справі — питання полягає в реакції на них.

За 7 років в кавовому бізнесі засновник компанії Nuare Віктор Шраменко продегустував понад 10 тисяч чашок кави. Будучи впевненим у тому, що Україні потрібна якісна кава, він поставив собі за мету розвинути кавову культуру в країні й цілеспрямовано виконує задумане.

Фото з сайту startupukraine.com

29.08.2017 16:24, Болотна Юлія

Мережа кінотеатрів Планета Кіно — новатори у своїй сфері. Завдяки їм ми вперше дізналися про існування IMAX, дивилися Аватар в 3D у далекому 2010 році, познайомилися з технологією 4DX. Тепер вони пішли ще далі й зробили кіноресторан RE`LUX.

Бізнес-сніданок зі співвласником «Планети кіно» Дмитром Деркачем ми чекали з особливим нетерпінням. За 5 років роботи (а Дмитро підключився до мережі кінотеатрів в 2012 році) він виніс багато досвіду, як зі сфери маркетингу, так і з забезпечення першокласного сервісу, який перевершує очікування клієнтів. На бізнес-сніданку він розповів про те, чим унікальна «Планета кіно», чому звичайні кінотеатри йдуть у минуле, як поліпшити взаємини в команді та багато іншого. Ловіть і зберігайте добірку свіжих і важливих інсайтів.


Фото з сайту www.kinofilms.ua

26.08.2017 17:35, Болотна Юлія

Осінь 2014-го. Сергій збирає гроші на автомобіль. Відкладає потроху: переказує п'яту частину зарплати на банківський рахунок. Так Сергій назбирав уже 200 000 грн. із необхідних 300 000 грн. Ще 6 місяців – і він придбає новий автомобіль.

Але настає кінець року: гривня падає, долар і євро злітають, економіка страждає. Коли все вгамується, авто за 300 000 гривень буде коштувати 450 000. Купівельна спроможність гривні впала, тому продавці підняли ціни.

Якщо говорити прямо, Сергій став біднішим.


Фото з сайту finance.bigmir.net

23.08.2017 16:21, Болотна Юлія

Факт: в інтернеті можна заробляти. Багато. Як завгодно багато, у залежності від ваших здібностей і прагнень. Ось які можуть бути варіанти.

Фото: vsemmoney.ru

 

21.08.2017 20:48, Болотна Юлія

Більшість з нас користується месенджером WhatsApp навіть не здогадуючись, що його розробка велася дніпропетровською командою. Як це було у далекому 2009 році на Батьківщині і як продовжується зараз у Каліфорнії розповів Антон Борзов, product designer WhatsApp на зустрічі у Дніпрі.

20.08.2017 11:55, Романова Эллина

Ця стаття для тих, хто працює на себе: репетиторів, дизайнерів, перекладачів, фотографів, кондитерів, психологів, тренерів і редакторів. Для всіх, хто самостійно надає послуги клієнту.

Ця стаття про те, як поставити ціну вище ринкової, не втратити старих клієнтів й отримати нових.

Фото: srekja.mk

18.08.2017 21:32, Болотна Юлія

Соціальна відповідальність українських підприємств явище досить нове і захоплююче. Компанії не тільки інвестують в розвиток інфраструктури та покращення якості життя населення, але й змагаються між собою на національному конкурсі бізнес-кейсів. Детальніше про те, яка буває соціальна відповідальність, читайте у статті.

17.08.2017 12:22, Романова Эллина

Кожний ранок починається з того, що я вмикаю радіоприймач і слухаю національні новини та аналітику. Цікаво почути, чим живе Україна, які перспективи її подальшого економічного розвитку. Наприклад, ви знали, що в травні 2017-го за даними Держстатистики 1,3% від усього населення зареєструвалися як безробітні? Це 353 тис. українців на 0,1% менше, ніж у квітні. На основі цього Державна служба зайнятості робить висновок, що рівень безробіття поступово зменшується. Проте, скільки українців працюють неофіційно або виїжджають на заробітки до інших країн на це питання Держстатистика відповісти не може.  

А що з цього приводу сказав би Роберт Кійосакі?

 

16.08.2017 11:51, Болотна Юлія

Фото з сайту: gordonua.com

Любомир Гузар — особистість, яка постала з просвічених кіл Західної України, в осередках інтелігенції, і «вийшла» на київський Майдан, вивела церкву на схил Дніпра та повела далі на Схід. Ніхто не може пізнати його сповна, але намагатися заглибитися у його життя, торкнутися до коріння історії родини має кожен свідомий українець. Адже заглибившись у «світ» Гузара, він збагатиться скарбами філософії, педагогіки, історії, теології, психології, порине у світ небаченого людинознавства.

15.08.2017 13:13, Біла Андріана

Усі знають про історії успіху, та мало хто в Україні чув про зустрічі, де бізнесмени розповідають про найбільші поразки у кар'єрі. Де це проходить та що дає слухачам у статті.

10.08.2017 15:39, Романова Эллина

Децентрализация идёт уже три года, а жители многих регионов до сих пор не имеют понятия, что такое громада и зачем она нужна. Какие преимущества и сложности в объединении громад читайте в этой статье.

10.08.2017 15:12, Романова Эллина

Фото з сайту: blogspot.com

Доводиться чути, в Україні немає якісних мультфільмів. Проте це не так! Прогресивна молодь доводить протилежне і вже створює проекти, які виграють гранти. Отож, чекайте перед екранами на нове і вартісне, а головне — українське.

06.08.2017 10:43, Біла Андріана

Що вигідніше: прибрати вдома самому чи викликати прибиральницю?

Рішення залежить від багатьох обставин. Чи подобається вам прибирати? Що ви будете робити, доки прибиральниця працюватиме? Яка у вас найближча фінансова ціль? Та чи потрібне вам прибирання?

Фото: igordobrianskyi.blogspot.com

05.08.2017 17:45, Болотна Юлія

Мені було 17 років і я захотіла самостійності. Тому вирішила якомога швидше почати себе забезпечувати.

Я звичайна дівчина з небагатої харківської сім'ї. Батькам було неважко мене утримувати, проте я хотіла зняти з них цей тягар як мінімум для того, щоб самостійно оплачувати своє хобі заняття з латиноамериканських танців. Ось що в мене вийшло.

Фото: pixy.ru

05.08.2017 17:36, Болотна Юлія

Соціальна відповідальність інструмент компанії для підвищення власного іміджу та посилення лояльності співробітників та клієнтів. У статті представлені деяки механізми та вдалі кейси застосування КСВ.

04.08.2017 12:17, Романова Эллина

Чи здатен український мультик про Мавку стати поряд із розкрученими діснеївськими? Проект анімаційного фільму "Мавка. Лісова пісня" доводить, що може, адже став переможцем конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно. та успішно презентований на анімаційному форумі Європи Cartoon Movie. 

А все чому? Бо українське, бо за сюжетом неперевершеної геніальної Лесі Українки, її заворожуючої драми-феєрії «Лісова пісня». Вперше метою для продюсерів став не лише піар, збагачення, але й відродження української національної культури, «виведення» традицій, ритуалів, народної музики у маси, в широкий світ через призму модерну. Фото з сайту: mig.com.ua

04.08.2017 12:14, Біла Андріана

Приветствую!

Зовут меня Макаренко Сергей. К музыке меня тянуло с самого детства, так что неудивительно, что я посвятил этому делу значительную часть жизни. Хотя путь к ней был долгим и тернистым.

03.08.2017 13:16, Макаренко Сергій Миколайович

Так ведеться ще з тих часів, коли сонце було Богом, що початком дітей, проблем, ідей, була жінка. І саме їй вдавалось колисати Бога на руках, тримати сонце у долонях.

Задуми людські – вони теж, як діти! Зростити їх, плекати та вивести межи люди, щоб вони не просто існували, а дали поштовх іншим до пошуку чогось нового, а інколи, здавалося б, і нереального – це і є жіноча турбота. Можливо, саме тому і виникла ГО «Культурний ді@лог» у м.Кременчук, яку очолює Ірина Каць. Головним завданням цієї організації є розвиток громади через соціальні перетворення та міжкультурне спілкування. Адже це так по-жіночому – дбати про щось мале, для того, щоб змінити щось масштабне.

 

 

25.07.2017 19:56, Ольга Дяченко