(050) 073-9254

(098) 256-6366

infoit@outrozu@mnyiinukr.com

Блог

Коротко про цей Випуск:

- сайт змінив дизайн;

- нова опція: SMS-інформування про отримання нової заявки. Для тесту, кожному Виконавцю подаровано 5 sms;

- тепер є можливість прийняти чи відхилити заявку у своєму профілі Виконавця.

19.06.2017 18:13, Свердло Тамара

Ще у 2012 р. американські дослідження показали, що кількість людей у світі, що користуються смартфонами перевищує число тих, хто користується особистою зубною щіткою.

В Україні на сьогодні такі показники зросли на 150% , починаючи з 2013-го року, за даними компанії TNS Infratest, що замовила фірма Google.

 

03.06.2017 22:58, Гончар Вікторія Миколаївна

Задуха в офісі! Нудний сусід пролив каву на твій стіл! А знервований керівних зірвав знову злість саме на тобі! І здається, що стіни кабінету звузилися, а стеля щосили душить тебе! От якби бути зараз десь на теплому березі моря і робити селфі з верблюдами, або писати звіт під пальмою потягуючи кокосовий сік зі щойно зірваного горіха.
Гадаєте, що це все фантастика?! Та ні ж бо – це реальність! Марта Троцюк та Орест Зуб українські піонери «офісу на колесах» і вони охоче діляться власним досвідом з усіма, хто бажає змін.

 

21.04.2017 19:16, Ольга Дяченко

Коли заходить мова про архітектуру, то кожен уявляє своє. Для когось це історія міста, а для когось проблема малих архітектурних форм, ще хтось вбачає в цьому лише важкі стіни багатоповерхівок, але є люди для яких - це ціла філософія життя, музика, що застигла у формі.

Сьогоденне українське містобудування, нажаль, більше нагадує явну демонстрацію платоспроможності замовника та рівень його амбіцій, а не філософські роздуми архітектора. Проте, головне для сучасного зодчого - це змогти вистояти і діяти на благо позитивних змін міста, країни і суспільства загалом. 

12.04.2017 23:55, Ольга Дяченко

Якщо в західному регіоні України приватні сироварні не є новинкою, то в Центрі та на Сході, донедавна, справжні гурмани були обділені таким щастям, як можливість дегустувати та споживати натуральні сири ручної роботи без жодної додаткової обробки. Проте часи змінюються і з’являється все більше любителів, захоплення яких переростають у справжнє виробництво.

18.03.2017 17:48, Гончар Вікторія Миколаївна

Профессия «организатор праздников» носит разные названия. Люди старшего поколения еще помнят, кто такой «культорганизатор» и «массовик-затейник». Сегодня, просматривая объявления о найме на работу, нередко можно встретить вакансию «аниматор», или рекламу услуг «ведущий праздничных торжеств», «тамада». В последнее время для столь оригинального рода деятельности, не указанного ни в одном справочнике профессий, нашлось совершенно новое, модное наименование - event-менеджер.

18.03.2017 16:57, Шевчук Татьяна

Кожен користувач Розумного.укра може зробити свій внесок у розвиток сайту.

Хтось залишить заявку і знайде виконавця, розповість друзям.

Хтось заплатить за контакти замовника, виконає заявку і отримає, можливо, постійного клієнта, а Розумному надасть можливість заплатити, наприклад, за телефон чи хостинг.

А є речі за які Розумний роздає бонуси і також отримує вигоду, а ваші гроші лишаються на вашій картці.

Цікаво як? Читайте всередині ;)

14.12.2016 05:08, Свердло Тамара

Кількість народних умільців, рукодільниць та любителів мистецтва в усі часи залишається незмінно високою. Майстри пристосовують свої захоплення і хобі під сьогоденні вимоги, намагаються йти в ногу з часом, а інколи, навіть, перетворюють свої вподобання в зручний спосіб заробітку.

04.12.2016 19:58, Гончар Вікторія Миколаївна

І у мене для Вас є дещо нове і цікаве.

Тепер Вам не потрібно танцювати з бубном у спробах знайти кнопку авторизації або інші корисні розділи: ми направляємо корабель «Розумного» у напрямі бухти мінімалізму!

для нас «Розумний.укр» – трохи більше, ніж просто якісний сервіс пошуку клієнтів і виконавців. Це історія про те, як одна ідея надихнула і створила команду однодумців. Тому ми раді представити приголомшливий розділ «Блоги».

Ми віримо, що можемо зробити нашу країну кращою. А Ви допомагаєте нам у цьому, надсилаючи такі історії.

Розкажіть нам про те, яке це – бути успішним підприємцем. Розкажіть про те, як бути самим собою.

І хто знає, можливо саме Ваша історія надихне когось створити власну справу?

28.11.2016 19:54, Свердло Тамара

4 правила написання блогових нотаток:

  1. Вам має бути цікаво читати свою нотатку. Вас прочитають тисячі людей: бізнесменів та приватних підприємців. І якщо вам буде цікаво читати свій власний текст – уявляєте, яка позитивна реакція буде у ваших читачів?
  2. В блозі неповинно бути контактів, посилань на ваш або будь-які інші сайти. Із кожного правила є виключення, тому Розумний.укр пропонує вам розмістити на своїй бізнес-сторінці посилання на наш сайт (у розділі “Партнери” або на головній сторінці), і ви зможете вставляти посилання на власний інтернет-ресурс у нотатках.
  3. Ми залишаємо за собою право вносити невеликі поправки, що не змінюють зміст нотатки. Наприклад, виправляти помилки.
  4. Унікальний текст – це чудово! Приємно читати авторські, самобутні та неповторні тексти! Якщо ви вперше розповідаєте свою історію в нашому блозі, то вона приречена бути прочитаною та прокоментованою!
11.11.2016 21:34, Свердло Тамара

Я – Розумний, і мені пощастило працювати у неймовірній команді людей, які хочуть змінити світ і починають з України. Я буду розповідати Вам про новини всередині сервісу, про цікаві й корисні зміни, пропозиції та багато чого іншого. 

З метою підвищити ефективність та перетворити кожного клієнта на постійного, ми з 1 жовтня вводимо невеличку оплату.

Таким чином, у нас з’являться додаткові ресурси для:

  • відбору кращих із кращих;
  • контролю якості;
  • збільшення кількості Ваших потенційних клієнтів.
11.11.2016 21:33, Свердло Тамара

Непросто знайти слушний час для відкриття власної справи.

Оксана Тимків вважає, що не можна сидіти та чекати, якщо у вас є ідея.

Після 4 років наполегливої та натхненної праці, під керівництвом Оксани вже чотири клуби!

Підприємець - звучить гордо!

19.10.2016 00:34, Свердло Тамара

Серед сотні людей, які створили перший в Івано-Франківську громадський ресторан, досить різношерста публіка. 

Їх об’єднало бажання створити простір для зустрічі громадських діячів, проведення міні-концертів сучасних українських артистів, зібрань однодумців,...

Також тут завжди нагодують смачною та корисною їжею.

Концепція проекту народилася в голові Юрія Филюка, який поділився нею з командою «Теплого міста».

19.10.2016 00:31, Свердло Тамара